Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős, vagy párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducsik kérdése:

Nős, vagy párkapcsolatban élő pasik. Éreztétek már úgy, hogy jó lenne egy párral szexelni, ráadásul, biztos feldobná szexuális étvágyatokat?! Megtennétek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Már többször is!
2015. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

soha.

30F

2015. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Elképzelem h a páromat az orrom előtt b@ssza a másik férfi??? Neee.. soha nem mennék bele ilyesmibe.Nekem nincs az a bomba nő akire felállna ha közbe látnám h valaki reszeli a párom. Ha ez kel a szexuális életed feldobásához akkor szakíts.

40/F

2015. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
A férfiak nagy része megtenné, de kevés az a nő aki belemegy ilyenbe... Kevés ember tudja ezt jól feldolgozni. Meg sok ember önző is a nők csak férfit vennének be 3-diknak a férfiak meg nőt és nem párokat. Szerintem buta a társadalom, mert az elfogadott párcserés szex szerintem szebbé tenné a világot, ez a sok válás meg titokban félre kefélés ez jobb??
2015. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem! 32/F
2015. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

#4

férfiként mondom, hogy hánynom kell tőled.

undorító vagy.

2015. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nézetek,és viszonyok ! Szerintem nem kell "lehányni" senkit ezért. Másrészt vannak prüd gondolkozásuak,és vannak nyitottak! Elitélni senkit nem kell ezért!
2015. dec. 23. 05:49
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

komám, először is nézz utána a prűd -mint jellemvonás jelentésének, azt ha már tudod mit jelent, csak azután használd.

attól hogy valaki nem nem képes arra, hogy végig nézze amint a feleségét jól megkefélik, miközben ő egy másik nőt reszel a felesége szeme láttára, nem hinném hogy prűdség lenne :)

ezt a nyitott kapcsolatos mindenki kefélhet mindenkivel dolgot csak azok érzik természetesnek, akiknek az agyában vannak problémák.

szerencsére még egyenlőre nem ezek az emberek vannak többségben.

az pedig a másik, hogy volt itt egyszer egy dowd nevű emberke, aki előszeretettel reklámozta magát ezzel a nyitott kapcsolat dologgal, hogy az a helyes ha ha mindenki kúr mindenkivel, mert akkor harmonikus marad a házasság...

néhány embert sikerült is bevadítani ezzel a felfogásával.

de biztos én vagyok a maradi prűd embere, aki inkább szakít a párjával hogy kefélhessen másokkal ha erre érez igényt, mintsem végig nézni ahogy az asszonyomat megrakják.

2015. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Azzal nincs baj, hogy "maradi prüd " vagy.

Azzal sokkal inkább, hogy választékosan adod elő toleranciát nélkülöző véleményed.

" Prüd:

A nemi erkölcsre túlzottan vigyázó (személy), aki kicsinyes szempontok szerint bírálja, tiltja a nemi élettel kapcsolatos viselkedést, megnyilvánulást."


"Intoleráns

Intoleráns jelentése, magyarázata:

türelmetlen

ellentmondást, másságot nem tűrő"


Irritálo a stilusod!

Attol hogy más a véleménye valakinek, még lehet különb ember!

Te nem tűrnéd, viselnéd el. Ez egy vélemény!

(Amit te előadsz, az meg a hőzöngés!)

"Dowd" meg nem most nem tud hozzászolni, ugyhogy fair vagy!

2015. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

jól van #9, menjél inkább aztán vágjátok partiba az asszonykádat (már ha neked valaha volt olyanod) dowdal, biztos hatalmas életre szóló élményben lesz részetek :)

furcsa egy liberális lények keringenek ezen az oldalon, mindenki kefélhet mindenkivel...őszintén sajnálom, hogy ilyen csekélyke értékrenddel áldott meg néhány véglényt a sors...

2015. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!