Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek lefekudtem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek lefekudtem az uzlethelyseg tulajdonosaval?

Figyelt kérdés
Nyitottam egy uzletet, de nem igazan megy 4 honappal a nyitas utan, neha bejott az ingatlan tulajdonosa eleinte nem mondtam neki, de a vegen mar latszott rajtam, hogy nem minden ok. Volt, hogy bejott vele mindket gyereke is, aranyosak. Egyszer azt mondta zaras utan jon be a penzert, de most kp kell. Bejott leult, kerdezte nincs-e valami innivalom, mondom, de rostos vagy szensavas? Valami erosebb? Mondom palinka es bor, ebbe a sorrendbe mondta beszelgetunk belollem ki jott, hogy mehetne jobban is a bolt... Megfogta a kezem, es ott hatul az irodaban en nem tudom mi tortent velem, de megcsokoltam, o magahoz szoritott tett tettet kovetett, majd vagy 1 egesz oran keresztul en le nem szaltam rola, nem tudom mi toretent velem de nagyon fickos lettem, adtam elolrol, hatulrol, izombol, makjd szet esett az alagsor. Ez volt egyhete. Azota folyamatosan hiv, ma este is beakar ugrani, ez mind ok, de helyi meno csavo a ferje, aki mar vagy 1 eve hozza se nyult. Mit tegyek? Meg van ertem halva a csaj, jo is vele, azt mondja ne foglalkozzam a ferjevel, mert balfek es amugyis o iranyitja a dolgokat vagyis az uzlethelysegeket, telephelyeket... Mi legyen kerjek vmit a szolgaltatasokert cserebe?

2016. jan. 11. 18:02
 1/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Ne tévesszen meg a nemed,férfiak is kurvulhatnak :D
2016. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérhetsz semmit, most már a riba*ca vagy. :D
2016. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Az utolsó mondatodat én mint férfi szégyelltem volna kiírni. Egy dolog, hogy szexelsz de férfi létedre ha pénzt kérsz érte akkor te sem vagy különb azoknál a nőknél akik pénzért árulják magukat.
2016. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az élet így megy. szerintem ez rendben van. lehet hogy elengedi a bérleti díj egy részét:)
2016. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak a faszija majd aztán nehogy neked essen egy jó kis fa testápolóval.

Ha a nő szerint egy lúzer a pasija akkor ugyan mért van még vele? Költői kérdés...

2016. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
te egy idióta vagy!
2016. jan. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem te vagy abban a helyzetben,hogy szexert cserebe kerhetsz tole barmit is. Hidd el, nincs annyira raszorulva egy ilyen no .Megkapja a szexet barhol. Plane penzert.... :)

Vagy megmaradtok csak siman szeretoknek, mindenfele egyeb elvarasok nelkul,vagy hagyd a fenebe.

Bar az ilyen sztoriknak sosem lesz happy end a vege, valamelyik felnek fajni fog a "szakitas".

2016. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!