Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Léteznek még olyan Férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan Férfiak, akik elítélik a megcsalást és sosem tennék ezt a párjukkal?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom a környezetemben élőkkel, hogy ez egyre ritkább dolog, miközben én egyszerűen képtelen lennék félrelépni. Kicsit bizonytalan vagyok így az ismerkedéssel, nem akarok olyanba belefutni (megint), aki mellettem mást is "szórakoztat".


Kérlek írjatok kort is! Köszönöm!

21L



2016. jan. 26. 10:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Igen, elítélem. 24F
2016. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

24f

elítélem, de azt nem ha szakítást kezdeményez a hosszan elhanyagolt fél

2016. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Van igen!

Soha nem csaltam meg, egy barátnőmet se!

Monogám vagyok!


43F

2016. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 LazyJones ***** válasza:

Monogám vagyok, de nem éri meg.

F34

2016. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elitèlem,sosem csaltam,25 ève házasságban.45f
2016. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Sosem tettem, sosem tenném. Valószínűleg ehhez jó kiindulópont, hogy introvertált vagyok, így nem érzek késztetést újabb és újabb emberi kapcsolatok kiépítésére.

24/F

2016. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak elítélem, egyenesen megbocsáthatatlannak tartom. És jelenleg olyan szituációt sem tudok még csak elképzelni sem, amelyben én tenném meg valakivel.

26F

2016. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

Megcsalást igen, mert tudta nélkül teszi meg és utána kiderül, fájdalmat okozva.

Ha nem derül ki és szerelmes párjába, ő első, ha van lehetőség, nem megy máshoz, nem, mert így nem okoz fájdalmat és jó ember, csak ha van lehetősége és nincs ott párja, kihasználja, ezzel nem fájdalmat okozva.

Harmadik lehetőség amikor ezt engedéllyel teszik. Én például mindig megengedem szerelmemnek, testileg kiélvezzen mást ha úgy alakul, akár úgy is, ott vagyok, de ha nekem nem engedik meg, első vagy második variáció áll fenn, helyzetfüggően.

19F

2016. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jo tanacs! Aki mar megcsalta a bnojet olyannal ne kezdj! Ha kell a haverokat faggasd ki, es csak utana gyere ossze a kiszemelttel. En ezt tettem. Egyszer mar felre nyultam, nem akartam tobbszor.
2016. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as jól értem, szerinted ha nem derül ki nincs vele gond, ha kiderül akkor viszont elítélendő? Hát erre hirtelen nem is tudok mit mondani...

De azon mondjuk már meg sem lepődök hogy téged még az sem zavarna, ha a szemed láttára dugnák meg az akibe szerelmes vagy...

2016. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!