Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok a feszekrakokrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a feszekrakokrol?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mikor pl a no felrelep, kiderul valas lesz. Es sokszor a ferfi a megcsalt koltozik el, otthagyva a hazat a nonek a gyerekek miatt. Es bizza a no uj pasija beul a kesz otthonba! Max annyi a hitel, amibol kifizetik a ferjet. Megmondom oszinten ( fiu vok 30) egyszer volt dolgom egy ilyen novel. O felajanlotta, hogy elvalik a ferjetol, mert a hazassaguk mar amugysem mukodott. Es odakoltozhetnek! A valast nem tudtam befolyasolni, mert azt mar elkezdte, de ez a lakasos dolog rajtam allt, mondtam, hogy en ezt nem szeretnem. Inkabb adjatok el a lakast, vagy fizesd ki, de en akkor sem koltoznek ide be! Na ezzel kb lapatra is kerultem, de talalt egy olyan palit! ( ez kemeny lesz) aki volt vagy 40 eves kb szuz, es persze volt penze ( vasutas volt azt hiszem, bakter vagy ilyesmi, de nem kellett koltenie semmire) a nunusnak orult, hogy vegre valaki beleult neki. Persze, hogy kifizette a ferjet. Nem tudom mi lett veluk aztan, de a csaj igy 0 ft-ert szerzett egy egesz lakast!

2016. febr. 1. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Közösen szerzett lakás volt?

Pl. nekem van egy saját lakásom, ha összejönnék valakivel, aki odaköltözne, aztán elválnának útjaink, nyilván a saját tulajdonomból nem én fogok lelépni. Ha meg gyerek van, a gyerek a törvényes örökös, és nem biztos, hogy eladják válás esetén a lakást, mert úgy gondolkodhatnak, hogy az egyszer majd a gyereké lesz.

2016. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom dobta utána a csávót is, és lett egy jó kérója ingyen.
2016. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Jajj, mert szegény férfiak.... Meg a kötsög nők...


Annyi százasom lenne, ahányszor ezt hallottam.


Nem kell otthagyni a kecót, meg behúzott farokkal elsomfordálni, fel kell venni a kesztyűt. A másik nyominak meg gondolni kell arra, hogy beköltözik a máséba, legyen hova menni, ha ráunnak.

Ennyi.


Felnőtt férfiakat egy nő úgy táncoltat meg, ahogy kedve tartja, mert pi.na van a lába között. Ez elég szánalmas, főleg a mai pasikra nézve...

A csajnak meg igaza van, akit le lehet húzni, azt le is kell.

2016. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A csajnak meg igaza van, akit le lehet húzni, azt le is kell."

Pá pá gerinc!

2016. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért hagyja a ferj hülyenek nezni magat?
2016. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!