Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátom nem akar velem szexeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem akar velem szexelni? Mikor megkerdeztem miért? Nem mondott rá ügy semmit. Kerüli

Figyelt kérdés
Benyögte mikor osszevesztunk h egy nulla vagyok es nem csak szetteni kell a labad. Ne csodalkozz h nincs kedvem. 3 eves kapcsolat igy tonkre mehet? Mit tegyek? Szerintetek lehet valakije? Vagy engem nem kiván? Most is alszik le se szarja en meg depressziozok . Faj hogy hozzam vagta ezt. Valaki tudd ertelnes valaszt adni?

2016. febr. 26. 00:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Innen már csak néhány lépés a sörhas és az atléta kombó. Lépj le a francba tőle, ha nem akarod, hogy csak asszonyállatnak tartson.
2016. febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Es en vagyok a hibas es o nem akar semmit ram fog mindent h en lepjek kezdemenyezzek hol ott csak kiakarja huznk magat a dolgok alol. Baratom 24 en 20.....
2016. febr. 26. 00:43
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Most mire vársz, de komolyan? Ha ennyire sz*rik rád azzal sem kéne foglalkoznod, hogy van-e valakije vagy nincs, csak simán lelécelni.
2016. febr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem konnyu az .. szeretem de ez nem mehet igy tovabbb. Le se szar. Tenyleg ennyire szar vagyok ?? Nem erzem nagam semminek se kulsoleg se mar....
2016. febr. 26. 00:48
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

Mire értette hogy nulla vagy?

Egyébként nincs veled baj nyugi. Ha lenne akkor korábban se feküdt volna le veled. Nem lehet hogy más baja van és rajtad vezette le? Vagy egyáltalán sose akar lefeküdni veled? Ez esetben arra gondolnék hogy tényleg can valakije.

2016. febr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 BlackSword ***** válasza:
88%

hogy van e valakije, azt nem tudom... De az biztos, hogy ha csak az egyik fél kezdeményezi a szexet, vagy láthatóan aktívabb az egyik fél a szex terén az rányomja a kapcsolatra a bélyegét... Mert abban igaza van, hogy a nőnek nem elég széttenie a lábát... Hogy rád is igaz-e azt persze nem tudom...


Két megoldás van... Az egyik az hogy szakítotok és megy ki ki a maga útján...


A másik az, hogy leültök és nyugodtan megbeszélitek a dolgot... Ez esetben légy őszinte és ne kombináld túl amit ő mond... Amit mond, az csak annyit jelent, amit mond... Nem többet, nem kevesebbet, pont azt...

2016. febr. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:
59%

Mi nem tudhatjuk, te milyen vagy a szexben, de ha tényleg annyi, hogy szétrakod a làbad, akkor tényleg ne csodàlkozz.

Egy férfinek ez nem elég. Bőven nem elég...

2016. febr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
Nekem életem első pasija ugyanezt mondta,amikor 17 voltam,hogy nulla vagyok az ágyban.Akkor kellett volna kidobni.Neked is ezt kéne tenned,ha így beszél veled és nem tisztel és le sem ejt.
2016. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos igaza lehet az előttem szólónak.Ha nem adsz meg mindent a barátodnak,akkor könnyen lehet,hogy rád unt.

Mennyire színes a szexuális életetek?Mennyire vagy bevállalós?Milyen vágyai vannak?Azokat meg tudod e adni neki?El kellene ezekről beszélgetni egymással.

És természetesen a te vágyaidról is.


De akkor is bunkón viselkedett!


F40+

2016. febr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Utolsó alatt a 7-est értettem :)

9-es

2016. febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!