Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek volt már nem független...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már nem független nő szeretője?

Figyelt kérdés
Nekem most is olyan, van aki nem független nő igaz 9 évvel idősebb mint én 35 éves vagyok de én független,! Jól érzem magam vele mert sok 100 sexel téli percet megértem vele fantasztikusan jól sexel!!

2016. febr. 28. 14:58
 1/3 Bébi-bogyó válasza:

Nekem volt már nem független szeretőm.

Amikor elmentem hozzá, mindíg úgy csempészett be titokban a házukba, hogy a szülei ne vegyenek észre. :)

Mert ugyebár volt neki a legális pasija, akit ismertek az öregek is, meg ott voltam én, a titkos szerető. :)

Volt egy fílingje a dolognak :D

2016. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az biztos h jó nekem volt meg most is az van sokkal szenvedélyesebbek és csak sex, nekem be jön!!!!
2016. febr. 28. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Sexel...

Atyám, még leírni se tudod. Gondolom mekkora ász lehetsz.

Talán ez az oka annak, ha neked nem jut szingli, fiatal csaj, és be kell érned egy idős nővel, aki ráadásul csak dugni akar veled. Többre neki se kellesz.

2016. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!