Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek megcsaltam a barátom de nem engedi hogy szakítsak vele ezek után mit lehet tenni ha szenvedek ettôl hiszen szeretem?

Figyelt kérdés
Randiztam a volt fiúmmal,viszont 2hónapja jàrtam egy újjal.Vele nem volt semmi,a vilt fiúmmal igen.Elmomdtam az újnak és szakítani akrtam vele.Ô nem emgedi,azt mondja megbocsát ad egy esélyt mèg.Ezután lefeküdtem vele és mostmar nem akrok találkozni a volt barimmal.Viszont megromlott valami köztünk ès rosszlanynak érzem magam a társaságàban.Elég feszült az egész mikor együtt vagyunk a hangulat is rideg.Látom hogy szenved.Szakítani akartam vele emiatt tegnap is de szörnyen ideges lesz ha megemlítem a szakítàst,voszont szenved ès azt mondja ez lesz még olyan szép mint az elején csak adjak idôt és ne csináljak hülyeséget.Ez idáig oké és tartom magam hozzá mert ôt szeretem deezt a szenvedést ami van benne ezt nem bírom elviselni bûntudatom van . Mit tegyek?Tényleg lehet ez még szép ha jo kislány maradok?Mert ha nem akkor nem húzom az idejét neki sem és nekem sem mégha ebbe belerokkan is.
2016. márc. 12. 13:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Ám azért akarok vele szakítani met szeretem.Ha nem szeretném röhögnél egyet és tovább aláznám gonosz vigyorral a szám sarkában.De szeretem és nem akarok neki rosszat.Viszont köti az ebet a karóhoz.Helyette is utalom magam vagy vele együtt.Ez igy nem jó.Olyan sivar lett az egész.De ô biztos benne hogy unraépitheto.Meddig várjak?Várjak rgyàltalán?
2016. márc. 12. 13:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért csaltad meg?


Ezt nem bírja elviselni, világos.

Vagy ajánld fel neki, hogy ő is érezző jót magát mással, te meg megvárod, vagy szakíts, és akkor lehet hogy még egyszer lesz esély ezt helyrehozni.

2016. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te úgysem maradsz jó kislány,mondd meg neki,hogy azért kell szakítanotok mert újra meg fogod csalni és akkor el fog engedni.Hosszútávon is jobb lesz neki nélküled és így legalább te is lefeküdhetsz bűntudat nélkül akivel csak akarsz.
2016. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért csaltam meg mert azt hittem szeretem a volt barátomat és azt hittem úgy éreztem hianyzik.Le is fekudtunk.Ezert akartam szakitani az ujjal. Ezert csaltam meg.De miutan a fiu az uj fiu ezt megbocsatotta es azt mondta ő nem akar szakitani,ezutan lefekudtunk.Akarta. Miutan megtortent ,az olyan jol sikerult es olyan szerelmet vitt bele ,olyan szenvedelyt mint amit a volt barátomnal soha nem éreztem.Ezert döntöttem az uj mellett. Annyira finom es szenvedelyes hogy nem akarok egyenlore mast es ezt elmondtam neki is.Hogy vele akarok maradni ,lenni. Ja,mikor szakitani akartam vele ez volt az első dolog amit felajanlottam neki.3-4x felajanlottam ezt a lehetoseget.Hogy ne legyen lelkiismeretfurdalasom.Azt akartam hogy fekudjon le valakivel es akkpr kvittek leszunk de azt valaszolta szo se lehet rola.Egy rugora jar az agyunk kedves 2. kommentelő
2016. márc. 12. 19:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Na jo a volt fium is valaha nagyon jo volt,jo volt vele az agyban mert szeretett ,de az elmult.Rajottem hogy ő az uj szerelem az uj fiu .. csupan elvakitott a múltban átélt szép emlékek a volt barimmal. Kepes lettem volna dobni az uj fiut ugy hogy le se fekudtem vele.De nem banom hogy igy alakult es hogy elmondtam az igazat neki.Mert igy donteni tudtam. Győz az igazság.Soha nem szabad hazudni,mert az csak mindent tul bonyolit ezt megtanultam.
2016. márc. 12. 19:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Az uj srac nagyon forró és szenvedelyes.Ezt az oldalát csak most ismertem meg.Hazudnek ha azt mondanam hogy nem fontos a szex.Az ember ott érzékeli igazán hogy mit is érez iranta a masik.Nekem a szex egyedtelmuen megmutatja hogy ki szeret es mennyire.Volt osszehasonlitasi alapom. De ha megcsalnám megegyszer akkor vége lenne és nem is titkolnám el előle.. Megmondanam neki az igazat.. Ismét
2016. márc. 12. 19:19
 7/8 anonim válasza:

Nézzük kicsit más oldalról... :)

Először is két hónapos "járás" az nem kapcsolat, főleg ha nem is szexeltek. Az egy ismerkedés maximum, az elején meg lehet beszélni az újjal, ha még van kötődés a régihez. Őszintén el lehet mondani, hogy várjon már egy kicsit. Szeretnél új kapcsolatot, de nem akarod se magad, se őt hülye helyzetbe hozni. Pár hetet bármelyik pasi tud várni, akinek tényleg tetszel. (ha nem várnak, nem gondolják komolyan)

Nos eközben te nyugodt szívvel lefeküdhetsz az exeddel, hiszen érzelmileg még vele vagy. Ebből rájössz, hogy mit is akarsz és ahhoz tartod magad. Az új pasinak semmi köze ahhoz, hogy te mit csinálsz az exeddel, ha nincs előre behülyítve, hogy ez az eleje semmi "már egy kapcsolat".

Amúgyis ahhoz, hogy szeressünk vkit igazán idő kell, nem ilyen kezdeti lángolgatások, hanem megismerés és közös élmények. Célszerűbb egy icipicit baráti pozícióba helyezni az újat, amíg nem tisztáztad a saját érzéseidet. Vagy legalább közölni vele, hogy héé csak ismerkedünk, ne nevezz már a nődnek két nap után... érthető persze, hogy a legtöbben kapásból nagy reményeket fűznek, de ennyire meg mindenkinek kötelező tolerálni a másik ember érzéseit, ha még érez vmit az ex iránt. Hogy akarna szeretni téged, ha kapásból nem ért meg? De ugyebár itt a tálalás és a dolgok időzítése és az abszolút meggondolatlanság felűlirta, hogy legyen jogod mindehhez. Ha tényleg kialakult benned a szerelem és a főbb kötődés, akkor újra el kell nyerned a bizalmát, de ezek után baromi nehéz lesz mindezt elérned. Pedig oly könnyedén megcsinálhattad volna ezt mindet abszolút úgymond legálisan. :) Anélkül, hogy meg kéne alázni az új pasit, ha kicsit kommunikálsz jobban vele és átgondolod előre.

Azt pedig tényleg egyszerűen abszurdnak találom vhol, hogy találkozgatok vkivel, elcsattan pár csók, jól elvagyunk és akkor ő már a tulajdonának és a komoly kapcsolatának tekint. Hiszen akkor még alig ismerem...

Számomra a megcsalás kategória nem a te említett sztorid, hanem amikor kialakul a bizalom idővel és hosszútávon együtt vagy valakivel és gerinctelen módon átver. Az összes többi verzió, ilyen kis "keresem a helyem, de nem találom" helyzet, tele gyerekes megoldásokkal. Nevetséges kapcsolatnak nevezni ezeket szerintem. Ettől még egy alig ismert embert is illik tisztelni és normálisan viselkedni vele, anélkül, hogy a háta mögött bármit is tennénk. Nah én mentem. :D :)

2016. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vmilyen szinten egyetértek a hetessel de az ilyen szituációkat ellehet kerülni pofon egyszerűen addig nem kezdeményezek új kapcsolatot amíg nem zárom le ÉRZELMILEG az előzőt.Pofátlanság vkit hónapokon keresztül talonba tartani mert még NEM ZÁRTAM LE az előző kapcsolatomat.Az ex nem véletlenül ex.
2016. márc. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!