Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szexuális viccelődés mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális viccelődés mással nálatok belefér egy komoly kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna, ha kiderülne a párotokról, hogy ezt csinálja?
2016. ápr. 10. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen
2016. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igen = zavarna *
2016. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel ez már egy célzás arra, hogy a párom lefeküdne valakivel.
2016. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Bakker, akkor ezek szerint azt hiszed, hogy alapból senki mással nem feküdne le soha többé?
2016. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 90-ben született F.. ***** válasza:
0%

Páromnak soha nem mondtam és mondanék olyat, hogy "uhh de meg*** ezt meg azt".

A legjobb barátommal viszont ha volt párom / ha nincs, akkor is szoktunk ilyeneket dumálni. Ezek csak beszédek és nem komoly dolgok. Akivel párkapcsolatban vagyunk, azzal akarunk lefeküdni. Továbbá soha nem olyan csajról van szó, aki közvetlen ismerősünk.


Legutóbb pl haver küldött egy képet egy egyetemista csajról, aki hát kicsit alulöltözött képet töltött fel véletlenül magáról. Elküldtem barátomnak és "hát igen, meg lehetne tolni hátulról a fenekét".


Nem szeretnék soha olyan barátnőt, akit ez zavarna.

2016. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem egészen erre gondoltam, amit az utolsó ír. Arról beszélek, ha a párod egy ellenkező neművel viccelődik. Pl ilyen megjegyzéseket tesz, hogy "Szeretem a vad csajokat az ágyban!" vagy "Gyere fel hozzám, és megmutatom!" meg hasonlók.
2016. ápr. 10. 22:24
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es én nem hiszem azt, csak valahogy nem esne jól, ha megtudnám, hogy xy-nak azt mondta cifrás körítéssel, hogy meghúzná.
2016. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát ha nagyon erősen flörtölne.


Igen, engem zavarna, ha a párom más nőkkel flörtölne.

A bókolás még úgy ahogy elmegy, nekem is vannak fiúbarátaim, ha jól vannak felöltözve, megdicsérem őket, hogy milyen jól néznek ki, de ennyi.


Persze, van aki ilyen személyiség, hogy MINDENKIVEL ilyen dolgokkal poénkodik, ismerek ilyen embert, biztos van, aki el tudja fogadni, de engem zavarna, ha ezt csinálná a párom.

2016. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 90-ben született F.. ***** válasza:
Áh értem. Soha nem flörtölök senkivel semmilyen szinten, amikor párkapcsolatban vagyok. Tehát számomra sem fér bele az ilyen fajta "viccelődés".
2016. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Zavarna. Volt ilyen párom és elég idegölő.

Viszont ismerek ilyen srácot barátként, és teljes mértékig hűséges élettársához. Rendszeresen nyomulnak rá csajok a stílusa miatt, ami nem is csoda, de minden esetben csak poén részéről, és visszautasítja a komoly közelédesek.

Nem igazán értem, mire jó ez, de ha szereted párodat és megbízol benne, akkor szerintem hagyd meg ezt a szabadságot neki. Ha komolyan félsz attól, hogy megcsalna, akkor mindenképp beszéld meg vele.

2016. ápr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!