Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki megcsalta a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsalta a párját az a következőt is meg fogja ha gond van a kapcsolatukban?

Figyelt kérdés
Vannak tapasztalatok? Van egy 23 éves egyetemista lány akivel kavarok de az előző fasziját megcsalta és nem tudom megbízható e.
2016. ápr. 20. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem megbízható
2016. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se az
2016. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
En nem biznek benne.....szerintem max szexkapcsolatra tartsd meg de semmikepp ne komolyra
2016. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Ennyi alapján? Komolyan?


Nem tudod, milyen körülmények vezettek a megcsaláshoz. Nem azt mondom, hogy a megcsalásra van megbocsátható indok, de ha belegondolsz, hogy fiatal és meggondolatlan volt, plusz nem tudjuk, a volt pasija mennyire volt nemtörődöm és érzéketlen, akkor nem feltétlenül kell azt feltételezned, hogy téged is meg fog csalni.


A múlt hibáiból lehet, hogy tanult, és pont ezért nem fogja megismételni. Nem kéne valakit elítélni egy régi botlásért, amit meggondolatlanul követett el, még mielőtt téged megismert volna.

2016. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Igen, így lesz.


Én is megcsalós vagyok. Megcsaltam a korábbi párom és amikor lesz később, csak idő kérdése és őt is meg fogom majd.


Ne bízz benne te sem.

2016. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, miért lép félre vagy miért lép le és választ mást. Tudok olyanról, aki eleve ilyen típus, és senki mellett nem tud hosszú távon hű maradni, meg olyanról is, aki egyszer váltott, de az a döntése egy életre szólt.
2016. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy eset nem csinál még precedenst, de erősen elgondolkoznék azon, hogy a kapcsolat elején komolyabban tervezzek vele. Ha lehúzna mellettem egy évet és nem adna okot a bizalmatlanságra, akkor elkezdenék komolyabban tervezni vele, összeköltözés és távolabbi célok.

38F

2016. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem,miért kell megcsalni? Ha dugni akar menjen és csinálja,de előtte közölje a párjával,hogy bocs valami nem jó és legyen vége ,ennyi kész :P Hiába ecsetelgetnek itt egyesek bizonyos körülményeket amik igen is megcsaláshoz vezethetnek, szerintem nincs mentség arra miért tesz ilyet valaki.Ja és igen ,elképzelhető ha valami nem lesz rendben egy idő után kikacsintgat.
2016. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Mint a munkában, a párkapcsolatokban is csak az nem hibázik, aki nem csinál semmit...


Biztos lehetsz benne, hogy a gyakoris szigorú ítélkezők egyikének az élete sem makulátlan erkölcsileg, ne hallgass rájuk. Az ember gyarló. Emiatt eszedbe ne jusson egy jónak ígérkező kapcsolatot eldobni, előre eldönteni, hogy nem fog működni.


Egyébként miért baj neked, ha egy *rossz* kapcsolatban megcsal, és nem gerinces módon szakít? Ígyis-úgyis véget ér, de az előbbi esetben legalább van miért utálnod, ami sokat segíthet a feldolgozásban...

2016. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ismertem már akkor is amikor még jártak. szakításnál el tudom fogadni ha vége és lezárul. Az jobban zavarna ha utólag derülne ki hogy hülyének lettem nézve és megcsalt. Nem célom hogy utáljam az exeim. Amugy éppen ettől tartok hogy ha baj lesz velünk is ugyan úgy reagálna ahogy a legutolsó kapcsolatánál vagyis máshoz futna. Leginkább csak őszinteséget várnék de ezt se nála se semmilyen kapcsolatban körülöttem nem látok. Mindenesetre Köszönöm az eddigi és ezutáni válaszokat. Mindenkinek ment a zöld pacsi!
2016. ápr. 20. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!