Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Főnököm egy az egyben megmondt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főnököm egy az egyben megmondta hogy lefeküdne velem. Nemet mondtam, most átnéz rajtam, miért?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

:D jaj de szeretem az ilyen történeteket


3 hónap múlva:


Lefeküdtem a főnökömmel de azóta úgy tesz mintha nem is történt volna semmi, most mit csináljak?


Lehetséges jövőbeli válaszok pedig:


Válts munkahelyet

Kérj fizetésemelést



Ráadásul bármikor kirúghat, majd úgy intézi hogy közös megegyezéssel szünt meg a munka, vagy felmondasz te szépen, ebben is szívesen fog segíteni. :D

2016. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Ne is haragudj, de mit vártál?

Hogy továbbra is kitartóan udvarol, hátha elnyeri a... szívedet?

Vagy hogy innentől a legjobb haverok lettetek és együtt jártok sörözni?


Besértődött, és most úgy tesz, mintha meg se történt volna, nem akar a közeledbe keveredni, mert még nem lépett át a történteken, és kínos lenne neki is.


Amennyiben dönthet a további sorsodról a cégnél, és pótolható vagy, úgy nem árt nézelődni az álláspiacon.

Ha ezen kívül más értéket is fel tudsz mutatni a munkahelyeden, és szükség van a munkádra, akkor nyugi, nem fog ezért kirúgni, mert egy jó szakembert egyáltalán nem könnyű helyettesíteni.

2016. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként mondom: jobbak a női főnökök, ők nem sűrűn élnek vissza a helyzetükkel: én olyat még nem hallottam,hogy női főnök azt mondta volna: "megd.sz vagy kirúglak! Gázos ha egy pasi így viselkedik.
2016. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem értelek.


Kirúgni nem akar. Bántani nem akar téged.


Ha meg nem dughat meg és ezt tudja, akkor jó hogy utána tojik rád. Mint minden normális férfi. Próbálkozok egy nőnél és ő elutasít, akkor utána nem akarok már tőle semmit nyilván.

2016. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örülj hogy ilyen normálisan viselkedik
2016. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Valahogy nem érti sok pasi, hogy ha egy nővel (természetesen pusztán szexhez jutás céljából) elhitetik, hogy élvezik a társaságát, akkor a nő tényleg el fogja hinni, hogy emberként tekintenek rá, és még ha fel is vetült a szex, azt gondolja, hogy ez a kölcsönös tisztelet megmarad az elutasítás után is.

Naiv gondolatmenet, mi?

Ez nem arról szól, hogy a kérdező több udvarlást vár...


Amúgy meg kit érdekel, amíg nem rúg ki, vagy nem bánik veled rosszabbul emiatt?

2016. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sokan nem értik, miért csodálkozol, én értem, mert jártam hasonló cipőben. Bár nem így nyíltan mondta, de erre célzott, én meg ugyanígy visszacéloztam egy elutasítást. Utána jó ideig nem igazán volt hajlandó érdemben kommunikálni, aztán most már egész normalizálódott a viszony, bár lehetne jobb is, de végülis nekem jó így.

Eleinte én sem értettem mire jó ez a viselkedés, miért csinálja, így utólag már kezdem érteni, mert akárhogy is nézed, ő ezt valszeg azért kérte tőled, mert feltételezte, hogy te is partner lennél ebben, és aztán mégis pofáraesett. Egy alkalmazottja előtt. Ő, aki vezető. Akinek az utasításait mindannyian követitek.


Csak próbáld magad a helyébe képzelni, tulajdonképpen beégette magát, és most nem akarja erre emlékeztetni magát, inkább távolságot tart.


Ha többet udvarolna benne lennél?

2016. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért néz át rajtad, mert nemet mondtál.
2016. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként nem értem a nőknek ezt az igényét, amit a 6-os válaszoló is elég jól körülírt. Alapból két ember ha közelebb kerül egymáshoz beszélgetnek, érdeklődnek egymás iránt, akkor ott van egy mozgató erő a továbblépéshez.

Egy visszautasítás után ez a mozgató erő egyszerűen eltűnik, attól függetlenül, hogy mi volt az ismerkedés, kapcsolat felvétel célja. Saját tapasztalatom az, hogy egy visszautasítás után semmi értelme tovább próbálkozni, legalábbis még ifiabb koromban nekem nem jött be, párszor totál hülyét is csináltam magamból... Emiatt el is döntöttem, hogy ha valaki egyszer visszautasított, akkor nála többet nem próbálkozom, nem keresem a társaságát, de természetesen ha esetleg találkozunk véletlenül, akkor köszönök és ennyi.


Na és itt jön az amit többen átnézésnek írtatok le a másikon. Ez nem az. A nők egy része ilyenkor a pasit az ún. barátzónába helyezné, ami egy roppant kellemetlen hely, ugyanis elég közel maradsz a korábbi kiszemeltedhez, hogy végignézhesd, hogy jön össze valaki mással. Ha valakinél bepróbálkozok, akkor az iránta táplált érzéseknek, jövőbeli terveknek semmi köze a nincs a barátsághoz.


Egy visszautasítás után nem lehet ezeket az érzéseket átálítani barát üzemmódba. És nyílván nem fogok jó képet vágni hozzá, hogy rövid távon mintha mi sem történt volna tovább beszélgetünk, hosszabb távon pedig végignézem, hogy egy másik pasinak sikerül összejönni vele, míg nekem meg nem... Szóval marad az addigi dolgok lezárása.


Ettől még az adott hölgy rendelkezhet nagyon pozitív tulajdonságokkal, lehet emberileg értékes, de ha visszautasított, akkor ennyi volt és kész, menjen mindenki a maga útján...

2016. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy átnéz rajtad. Annyi mindent tehetne, ami nem ilyen humánus.
2016. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!