Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet! Mit tegyek, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
Fiatalon(18) évesen jöttünk össze, nekem ő volt az első barátnőm. Szexben is ő volt az első. Orális szex volt már más lánnyal de több nem. Gyerekkorunk óta barátok voltunk, aztán egyszer csak összejöttünk. 6 éve vagyunk együtt, van egy 1éves kisfiúnk. De a kapcsolatunk az elmúlt 2 évben kicsit megromlott, főleg az én makacsságom miatt. 1 hónapja Volt egy buli, berúgtam és lefeküdtem egy lánnyal. Akkor részegen úgy voltam vele, hogy már úgyis rossz a kapcsolat nem számít. De ahogy másnap felkeltem, azt hittem belehalok a bűntudatba. Eddig nem becsültem a barátnőmet, de most a hiánya...megőrülök. A gyerekhez ettől függetlenül enged, el is vihetem, amikor csak akarom! Azt mondta, hogy megérti, mert tudja hogy hülye vagyok részegen meg, hogy nem voltam előtte nővel, viszont ettől függetlenül haragszik és nem bocsát meg. Hogyan szerezzem vissza, segítsetek!!! Nagyon megbántam

2016. máj. 14. 14:56
 1/9 A kérdező kommentje:
A szexel soha nem volt bajom vele! Komolyan! Hiába lett gyerekünk mindig mikor akartuk meg tudtuk oldani.
2016. máj. 14. 14:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A megbocsátás egy folyamat.

Az nem "pikpuk" alakul ki.

2016. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha az én pasim lennél, pedálozhatnál ahogy akarnál. Gondolj bele, neked hogy esett volna ha ő csalt volna meg? Az hogy részeg voltál, nem mentség semmire.
2016. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudnék megbocsátani. Legyél jó apja a gyereknek, de ennyi, kész, a többi szereped kifújt már.
2016. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

A részegség csak kifogás. Tudod, nem kéne annyit vedelni, hogy részeg legyél, főleg, ha tudod, hogy kiszámíthatatlan vagy ilyenkor!


Ez olyan, hogy szinte tudtad, hogy mit fogsz csinálni, hisz tudod, hogy milyen vagy részegen, TEHÁT TUDATOSAN CSALTAD MEG A PÁRODAT!!!


Mindig akkor jönnek rá az emberek, hogy mi/ki a fontos, ha egy oltári nagyot hibáztak.

De te nagyon elb..sztad!


Felejtsd el a csajt, ha ő nem bocsát meg, te csinálhatsz bármit, a BIZALMAT NAGYON NEHÉZ VISSZASZEREZNI!!


Remélem ebből tanultál és soha többé nem leszel részeg!

2016. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Viseld el hogy igy alakult, es orulj neki hogy ilyen civilizaltan kezeli a dolgokat. Hagyd hogy talaljon maganak es a gyereknek mast aki hozzajuk illik.
2016. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Viccesek a nők, ahogy itt puffognak magukban :)


Kérdező, adj neki időt. Ennyi.

A fő ütőkártya a kezedben, h te vagy a gyerek apja.

Ellenben jobban kéne aggasszon, hogy mi volt az utóbbi 2 évben, mert hiába bocsát meg, az akkor sincs megoldva.

Légy proaktív és azt oldd meg inkább. Ő meg majd megbocsát, ha eljön az ideje.

2016. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

hahaha

Na igen, az ember itt rontja el mindig, hogy ő mindig biztosra veszi. (lásd "majd megbocsájt")

Majd kiderül. Ha megbocsát is idővel, ugye tudod, hogy nem lesz ugyanolyan, mint előtte. :) De vedd csak biztosra. ;)

2016. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az életben csak a halál biztos. Azonkívül más nem. Haha mostmár edd meg, amit kifőztél. :D
2016. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!