Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz lehet-e egy olyan feltéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet-e egy olyan feltételezés, amely szerint a férjek kb.90 százaléka megcsalja a feleségét, csak ennek mintegy a fele nem derül ki?

Figyelt kérdés
Egy baráti társaságban alakult ki ezzel kapcsolatban vita. A kérdés mellett igen válasszal érvelők a férfiak természetét bemutató szakkönyvekre is hivatkoztak. Hogy a férfi egyszerűen ilyen, és ezt belül a feleségek is tudják, és tulajdonképpen nem is azt várják el, hogy a férjük ne csalja meg őket, hanem azt, hogy ez előttük ne derüljön ki. Igaz lehet ez?

2016. jún. 21. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem csaltam meg és nem is tervezem.
2016. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora nettó baromságokat tudnak egyesek összehozni...
2016. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok férfitól hallottam már ezt szépen megideologizálva, hogy amiről a másik nem tud, az nem fáj, és tulajdonképpen a feleségük nem is bánja, hogy csalják őket.

Hosszú távon azonban ezekről az esetekről kiderült, hogy a feleséget azért nem érdekelte a dolog, mert már egyáltalán nem érdekelte a férje, már elő volt készítve a menekülési útvonal, a szakítás. Ilyenkor már a nő szépen készülődik az önálló életére, spórol, ismerkedik másokkal és csak idő kérdése, hogy mikor adja be a válópert.

Persze a pasinak roppant kényelmes abban a tudatban élni, hogy nyugodtan kielégítheti a testi vágyait, miközben otthon a feleség ellátja, kiszolgálja. Nyilván vannak ilyen nők is, de kevesebben. Az általam tapasztalt példák többségében a férfiak nagyon meglepődtek, amikor kiderült, hogy a feleségük már évek óta tudatosan készült a válásra, ezért nem érdekelte őket, hogy a férjük kivel kavar.

2016. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez marhaság. Eleve egy csomó férj/feleség elég szarul néz ki, tehát nagyon lehetőségük sincs félremenni. Ráadásul a normálisan kinéző férjek sem feltétlen mennek félre. A 90% szerintem csak a legjobban kinéző férjekre igaz, mert ott tényleg nagy a kísértés és a többség valszeg elbukik.
2016. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Utolsónak: statisztikailag a csúnyább/kevésbé előnyös külsővel rendelkező emberek csalják meg gyakrabban a párjukat, mert ezzel próbálják feljebb tornászni az önbizalmukat.
2016. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Monogám nő ként írom, hogy az esetek nagy többségében ez csupán a megfelelő embertől és lehetőségtől függ!
2016. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5, nőknél lehet, mert egy csúnyább nő is kap könnyen partnert. De egy rondább(kövér, elhanyagolt stb) férfi (ha nincs sok pénze) nem igen válogathat.

Szerintem.

2016. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nőként ismerősi körben szétnézve azt mondanám, hogy a ffi külsejének semmi köze ahhoz, hogy megcsalja e a feleségét vagy sem. Volt köztük aki nekem abszolút nem jön be, sosem gondoltuk volna róla, hogy nőzik, aztán kiderült mégis. De nekem pl. nem jönne be.

Elismerem, hogy nagyobb a kísértés, ha nagyon jól néz ki a pasi, akkor biztos sokan szeretnének tőle valamit; de ha valaki jó dumás, jó humora van, de esetleg kevésbé néz ki jól, ugyanúgy jó esélyekkel pályázhat. A hűség döntés kérdése!

2016. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Rengeteg a papucs férfi. Talán a népesség fele, kétharmada? Ők biztos nem csalják meg a nőiket. Tehát nem, ez nem igaz.


Viszont a nők szemében legvonzóbb férfiak tényleg sokszor megcsalják a nőiket és ez miatt alakulhat ki a nőkben az, hogy majdnem minden férfi megcsalós.

2016. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
10 éve vagyunk együtt a párommal, 6 éve vagyunk házasok, még soha nem csaltam meg a feleségem. Nem is tervezem, de őszintén megvallva férfiként belegondolni, hogy nincs több pun.ci hátralévő életre, elég furcsa. Természetesen (vagy szerencsére) rendkívül szuper az itthoni pun.ci és a tulajdonosát is nagyon szeretem, szóval, ha minden jól megy, nem leszek benne abban az állítólagos 90%-ban (amúgy baromságnak tartom ezt a 90%-ot) de azért valljuk be, a férfi amíg él fantáziál, a vadászösztön keményen munkálkodik benne. Ez valakin eluralkodik, valaki kordában tudja tartani. Ennyi.
2016. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!