Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki szereti a másikat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szereti a másikat miért csalja meg?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 00:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem szereti eléggé. Mint ahogy mondani szokták: A hűség nem egy érzés hanem egy döntés.
2016. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
Pillanatnyi elmezavar.
2016. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%

Tudod, az ember változik. Például van, hogy szerelmes vagy a másikba, de a másik nem igyekszik, hogy a szerelmed ne lankadjon és változzék át egyszerű szeretetté.

A másik, hogy a nők hajlamosak egy komoly párkapcsolatban elslamposodni. Nem foglalkoznak a külsőjükkel, nem akarnak tetszeni a pasiknak, de ugye a saját pasijuknak sem fognak. Nem értik meg, hogy a férfiaknak evolúciós tulajdonsága, hogy fontos a külső, arra indulnak be, az izgatja fel őket. Így, amikor szexuálisan egyre kevésbé érdekli a párja, hiába szereti - ugye egy komoly kapcsolatnál sok más szempont is bejátszik, együttélés, közös nevező, hasonló értékrend, ilyesmi - óhatatlanul menni fog a farka után, ha egy csajra ránéz és azt látja, hogy basszki az milyen csaj és van nála sanszom.

elve, a pasiknak az az evolúciós szerepük, hogy nőről-nőre menjenek. Az egy másik dolog, hogy a "társadalmi elvárás" ennek az ellenkezője a legtöbb helyen.


hogy egy nő miért csalja meg azt, akit szeret? Szerintem ha egy nő csal meg, akkor már nem szeret.

2016. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%

Miért is? A szerelem és a szex, külön dolog.

Mindig is és most is nagyon szeretem a párom. Ettől függetlenül, lefeküdtem mással is. Pedig tudtam, a szex meg sem fogja közelíteni, amit otthon kapok a páromtól.

2016. júl. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Az én feleségem is lefekszik más férfiakkal,annak ellenére hogy elmondása szerint szeret. Azzal indokolja hogy jobban élvezi idegenekkel a szexet.
2016. júl. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert könnyebb megcsalni a másikat mint megbeszélni a problemakat vagy szakítani. Pedig sokszor mentheto lenne a helyzet ha a két fel "kommunikálna" a kapcsolatban.
2016. júl. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Aki szereti a másikat, nem csalja meg! Csak azok lépnek félre, akik magunkat sokkal jobban szeretik a párjuknál.
2016. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Én is azt vallom, hogy aki szereti a másikat az nem csinál ilyen undorító dolgot és nem támadja hátba a másikat! Ha meg mégis megteszi, akkor soha nem is szerette igazán..
2016. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy ido utan raun az ember a kedvenc etelere is ha minden nap azt fogyasztja
2016. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

A szex nem egy étel. Egyet értek azzal hogy aki szereti a másikat, nem csalja meg. Ha már odáig jutott, hogy megcsalná, az azt jelenti hogy a szerelme elhalt.

És persze van kivétel, (hűtlen természetűek, akiknek nem való kapcsolat) de általában igaz, hogy az a kutya amelyik jól van lakatva, nem megy át a szomszéd portájára.

Fontos, hogy szexuálisan jók legyetek egymásnak, vagy legalább érezzétek, hogy a másik mindent megtesz. Ha megadod a párodnak, amire és amennyire vágyik, nem lesz oka máshoz nyúlni. Ha mégis megteszi, akkor emberileg annyit is ér.


Ui: ha csak ellaposodik a szex, azon mindig lehet segiteni. Találékonyság, szexshop, vagy valami izgalmas.... Áruház öltözője, egy tető, park... vagy szerepjáték.


Ha az embernek a párja mindent megtesz, hogy kielégítse igényeit, akkor a hűtlenségre nincs elfogadható magyarázat. És ezt pasiként írom.

2016. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!