Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan reagálnátok, hs egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, hs egy héttel az esküvő előtt tudnátok meg, hogy a párotok fennt van egy szexpartner kereső oldalon, illetve hogy szexkapcsolatban van valakivel?

Figyelt kérdés
Ti megbocsájtanátok? Lefujnátok az esküvőt vagy hozzámennétek ha már minden le van szervezve és utána elválnátok. (ha jol tudom az első két hétben ingyenes a válás). Csak mert nálunk az a hagyomány hogy a szülők állják a lakodalmat és beleölték a sok pénzt,időt stb. Meg már mindenkit meghívtunk sőt volt aki előre odaadta a nekünk szánt összeget (ráadásul nem is keveset) mondván hogy nem tud eljönni igy előre odaadja.. Szóval kicsit ciki lenne igy egy héttel előtte visszamondani és mondenhova elmenni rokonok,barátok,fotós,szakács mindenki hogy ja bocsi mégse lesz...kicsit gáz. De igy meg hozzámenni se szivesen megyek. Lehet tényleg ingyenes a válás az első két hétbe de akkot is macerás egy válási procedura. Vagy ezt csak én reagálom tul? Ti megbocsájtanátok? Mit tennetek?

2016. júl. 27. 12:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék hozzá, de a nagy esküvőt is hülyeségnek tartom. De pénztől függetlenül nekem nem kellene.
2016. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Pápá, szevasz, mehet a szexpartneréhez lakni.
2016. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Lapát azonnal és lemondani mindent. Így ugyanis nyilvánosságra kerül, hogy mekkora szemét volt. A pénzt, ajándékokat vissza lehet küldeni, a te szüleidet meg kártalanítsa ő, vagy az ő szülei a beleölt összeg erejéig.

Komolyan bezsebelnéd a többi ajándékot is, végigjátszanál egy esküvőt, esküvel, csókkal, tánccal, ünneppel, mosolyogva?

A megcsalás megbocsáthatatlan!

2016. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

szexkapcsolatban van = megcsalás = AZONNAL SZAKÍTANI ÖRÖKRE!

én kb így, legyen szó akármilyen élethelyzetről, ha épp most döglött meg a kutyája akkor is kivágnám...


23F

2016. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem neked ciki, hanem a vőlegényednek. Én összehívnám mindkettőnk szüleit, őt, leülnék, és elmondanám, hogy mi történt. Hidd el, ezek után a szüleid sem fogják bánni a beleölt pénz ellenére sem, ha nem mész hozzá.
2016. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted nem akadnak ki a szülők, ha két hét múlva adod be a válást?!

Beszélj a szüleiddel, mondd el nekik, hogy ez a helyzet, te így nem vagy képes hozzámenni, részedről itt a kapcsolatot be is fejezted.

Legfeljebb kajáltok egyet, ha már ki van fizetve.

2016. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Lefújnám, és el is mondanám, hogy azért, mert a párom nem volt hű hozzám. Aki értelmes, az téged nem fog érte megkövezni.
2016. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%
Én az esküvőn mondanék NEM-et az anyakönyvvezető kérdésére. Így őt hoznám nagyon kínos helyzetbe.
2016. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, ha valakinek adtam volna mondjuk 100 ezer forintot, és megmondja, hogy lefujjuk az esküvőt ne haragudj, mert félredugott a drága vőlegény, a pénzt pedig sajnos csak pár hónap múlva tudjuk vissza adni, mert jelenleg már fel lett használva, akkor még mindig jobban megérteném, minthogy két héten belül elválnak, tudva, hogy mit tett, mert ez így anyagilag jobb.


Amúgy én kb undorodnék ezek után a férfitól, még csak imitálni sem tudnék egy kamu házasságot. Fel sem merülne bennem, hogy hozzámegyek...

2016. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
99%

Nem tudom hol hallottad, hogy ingyenes a válás 2 hétig... diákkedvezményt nem akarsz???

Amúgy esküvő lefújva, a pénzeket visszaadni, és a vőlegényed kártalanítson mindenkit akit ebből kifolyólag kár ért.

Hogy lehetne ezt megbocsájtani???? Egyáltalán hogy merült fel?

Szakítás azonnal, a többit már felsoroltam.

2016. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!