Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a baratnomet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratnomet, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Nem tudom moert, de megcsaltam a baratnomet es terhes lett a lany,raadasul az egyik legjobb baratnojevel. Most fogalmam sincs,hogy mit tegyek,az az idiota nem akarja elvetetni ,mert az gyerekgyilkossag..... En nem szeretnek gyereket ,21-eves vagyok ,meg szeretnem elvezni az eletet. Szerintem teljesen pszcihopata a lany..

Szerintetek hogyan tovabb?


2016. júl. 28. 11:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Innen te már nem szabadulsz!

Felvállalod a tettedet, és borítod az életed.

Fizeted majd szépen a gyerektartást. Ennyi.

Ha volt eszed gyereket csinálni, akkor vállald a következményt is.

Egyébként tragikus, hogy ilyen "szülők" szülnek gyereket.

2016. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Hat ezaz ,enis ezt mondom,hogy ez tragikus ,de ez az idiota nem erti meg.

Nem lehet valahogy rakenyszeriteni az abortuszra?

2016. júl. 28. 11:22
 3/30 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Sőt, ne is próbálkozz semmi törvénytelennel, mert a leghülyébb rendőr is azonnal tudni fogja, hol keresse a tettest.

Nyeld le, ha már a csaj nem tette meg idejében.


Sztem azonban ne vedd el a csajt, csak fizesd a gyerektartást, a kötelezőt.

Többet innentől nem tehetsz.

2016. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled. Remélem életed végéig a nyakadon marad a csaj, és kifizetsz neki egy halom pénzt gyerektartásra.
2016. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem védekeztetek?
2016. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

de egy rongy ember vagy te, kérdező!!!!!

a saját húsodat-véredet megöletnéd, és idióta meg pszichopata az a nő, aki azért arra jó volt neked, h. megdugd.

légy férfi, fizesd a tartásdíjat és légy normális apja a gyereknek, és kérj bocsánatot a párodtól.

ha a szexre elég érettnek tartottad magad, próbálj felnőni az élethez, és felelősséget vállalni.

2016. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Légy férfi, b..szki, és vállald a tetted következményeit. A gyereket fel kell nevelni, legyél az apja, amennyire lehet. Támogasd, amennyire lehet. Az életet még élvezheted attól, hogy gyereked van, más is élvezi gyerekkel is.
2016. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
OStoba voltál, így jártál. A legjobb, ha egyenesen kitálalsz mindenkinek mindent, és megpróbálod az egészet a lehető legfájdalommentesebben végigcsinálni. Az életet élvezheted akár gyerekkel, akár gyerek nélkül is, de fizetned kell.
2016. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Itt az idő vándorbotot fogni és go valami másik országba mint "migráns". Ha fekete hajad van, növessz körszakállat, kicsit napozz és add el magad ott mint Ali Abdul Bab Uzulbuzul.


1.A nőd sosem talál meg

2.Megúszod a gyereksarcot

3.Többezer euró segíj + ingyen zaba (kiv. disznóhús)

4.Megismerheted a muszlim kultúrát

5.Németben jobb állások vannak, mint itthon

6.Karrier a terrorista ágazatban

2016. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#9-es. Koszi ezt mindenkepp megfontolom,akkor holnaptol mar nem is borotvalkozom. Oktoberbe meg mar belgiumba robbogatok!
2016. júl. 28. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!