Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki a férje/felesége helyett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a férje/felesége helyett végül a szeretőjével maradt, hogyan alakult az életük? Nem veszik el a dolog varázsa? Lett esetleg közös gyerek?

Figyelt kérdés
Szépen kérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon. Mindannyian tudjuk milyen szemét mocskos alakok vagyunk, felesleges újra és újra megírni. Aki nem tud érdemben hozzászólni, az meg inkább görgessen tovább. Köszönöm.
2016. júl. 29. 21:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A magam nevében nem tudok nyilatkozni, de a barátaim története ugyanez, amit leírtál. A pár férfi tagja a szeretővel maradt. Lettek közös gyerekek és állításuk szerint a dolgot nem bánták meg.

Természetesen az élet és párkapcsolat kihívásai az ő esetükben is megvoltak, de együtt maradtak.

2016. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

Szereto majdnem ongyilkos lett aztan kihullott az osszes haja.

Pasi visszament exhez aki kidobta elkezdett inni.

Feleseg lefogyott es ujra ferjhezment szult egy gyereket.

A volt szereto egyedul gyerek nelkul marad egyedul.

Akik csaltak rosszul jartak....

2016. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Én a férjemmel maradtam,szeretőm elhuzott,pedig azt mondta nagyon szeret,meghalna értem. Hát ja.. Felesége beadta a válópert, talált magának egy rendesebb pasast.

A pasi meg sztem elvan egy nővel(vagy többel)

Pedig engem elakart venni feleségül,meg gyereket is akart..

Aztán a napokban elkezdtem felébredni az álomból,h csak játékszernek kellettem neki,és a férjem aki igazán szeret,mert ezek után sem hagyott el.

25l

2016. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Így én is jártam, csak az én esetemben a pasinak élettársa volt. Később kiderült, hogy csak "arra" kellettem neki. Most van egy 27 éves barátom, és 8 hónapja vagyunk együtt.
2016. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
42%

6 eve egyutt

Kozos gyerek is van :-)

A sors fintora h most melette is van szeretom csak annyi a kulonbseg h tud rola es tamogatja ezt a dontest ...

2016. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
A párom is elhagyta értem a feleségét. Nem bántuk meg. Volt rengeteg kihívás és megszólás, de megérte. Persze most más, hogy a dolog már 2 éve nem titokban zajlik, de az senkinek sem volt jó, szóval a "dolog varázsa" nálunk most tart. Nagyon szeretnénk közös babát is :)
2016. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Akkor te vagy az az 0,01 %,gondolom, a kérdező ilyen sztorikra kíváncsi...


Egy másik sztori, de nem ez lett a vége.Fiatal nő, 2 gyerek ,élettárs,idősebb férj a szerető.pár hét viszony után fiatal szerető borítja a bilit, mert beleesett az idősebb pasiba,gyereket ,házasságot akar.Pasi felesége, válni akar, kidobja.majd mégis kibékülnek, élnek tovább,boldogabban..

Szerető bosszút forral,áskálódik,vissza akarja szerezni...nem sikerül.Élettárs a gyerekek miatt nem küldi el a p.ba.

Ők is megpróbálják újrakezdeni, ennek örömére szül egy 3. gyerkőcöt is az élettársának...

Tanulság, a férj a feleséggel,szerető a bánatával marad...(mondás)...ebben az esetben volt olyan balek a párja, hogy nem rúgta ki...(gondolom, neki is volt vaj a fején)

2016. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
A ferj csalta a feleseget a szeretot is csalni fogja ha elhannyagolva erzi magat vagy keleti szel fuj.
2016. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
7-es ez nagyon jó mondás. Még nem hallottam. Köszönöm.
2016. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

Hol a varazs abban ha valaki belepiszkol mas hazassagaba?

Mas karan soha soha nem lehetsz boldog....karma baby karma

2016. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!