Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összezavarodtam. Megcsal a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam. Megcsal a párom?

Figyelt kérdés
A pàrom és én öt hónapja vagyunk együtt. Làtszólag minden rendben de valahogy mégsem. Eleinte rendszeres volt a szex, mostanàban nem. Hétvégente vagyunk úgy együtt 1x-2x... Hétköznap mindig a munka a kifogàs, hogy korán kell kelni vagy hogy a munkàn agyal. Néhànyszor kezdeményeztem de màr nem merek mert mint írtam a munkàra hivatkozik,a fàradtsàgra vagy hogy ő most vacsoràzni szeretne...de utàna sem történik semmi. Azt mondja "nem a szex a lényeg" vagy hogy "tisztel annyira hogy nem nyaggat esténként mert én is sokat dolgozom" Tudom hogy mindketten elfàradunk de eleinte ez màshogy volt...akkor most miért nem tudunk együtt lenni? A màsik ha szabadnapos és én dolgozom szó nélkül eltűnik,nem ír nem veszi fel a telefont...mindig az az indok hogy aludt. Na de délelőttől délutàn 5-ig, 6-ig, 7-ig? Ez màr jó néhànyszor előfordult...és most màr félek hogy valamit eltitkol előlem és nem őszinte velem. Szeretem és mindent megpróbàlok megtenni érte, làtszólag ő is szeret engem de akkor mégis mi ez az egész? Nem olyannak ismertem meg mint aki àtverne...de ez nekem sok :( Segítsetek! :(
2016. aug. 19. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg van valakije. Beszélj vele erről őszintén. 5 hónap együtt még nagyon friss, tombolni kellene a szexnek köztetek.
2016. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,h megcsal. De te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban - érthető, hiszen vmi miatt nem kíván a párod, és tényleg furcsa,h "eltűnik". Kérdezz rá az okokra, és ha nem tud kielégítő választ adni, kár elpocsekolni az időt. Az,h azt mondja,h szeret, nem sokat számít,ha te ezt nem érzed. Ha tényleg szeretne, te nagyon magabiztosnak, boldognak éreznéd magad. De ez sajna nem így van 😞
2016. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Vannak férfiak akik ritkábban kívánják a szexet, de mivel nálatok eleinte rendszeres volt és most csak hétvégén van, ez elég gyanus, főleg hogy még csak 5 hónapja vagytok együtt, ilyenkor még a napi szex sem ritka, sőt, a napi többszöri sem.
2016. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ELNÉZÉST kérek mindenkitől, valamiért ebbe a kategóriába írtam véletlen volt.

Első vàlaszoló, néhànyszor próbàltam màr vele megbeszélni...csak a munkàra hivatkozik és kinevet hogy féltékeny vagyok vagy épp "làzad" hogy nem bízok benne pedig ő nem sz*r ember...Tudom hogy nem az de nem értek màr semmit.

2016. aug. 19. 16:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sem kívàn...mégis azt mondja hogy igen, de dolgozni kell, ki kell pihennie magàt és a munka az első mert fejlődni szeretne és mindent megadni nekem. Nem érti meg, mintha fel sem fognà hogy nekem nem az ajàndékokra van szükségem hanem rà. Hiàba mondok bàrmit... :(
2016. aug. 19. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet ő is az a típus, aki ritkábban kívánja a szexet, van férfi, aki havi eggyel beéri, ismerek ilyen párt és nincs megcsalás.

Lehet ez nálatok idővel válóok lenne.

2016. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismét szóba jött a dolog...Meglepően nyugodtan kezelte aztàn àtvàltott flegmàra és azt mondta ha kitomboltam magam akkor majd beszélünk, ő addig elmegy enni. Felejtsem el a paranoiàmat... Lehet hogy én bolondultam meg? :(
2016. aug. 19. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ahogy olvastam nekem az jutott eszembe,hogy 1. nem igényli a szexet olyan gyakran,az hogy az elején többet volt veled az a kezdeti túltengő hormonok vagy jobb színben akart feltűnni előtted eleinte és többször bevállalta. 2. Szerintem nem biztos,hogy megcsal sőt inkább lustálkodik szüksége van a magányra,elvan magában stb. 3. Az a gáz,hogy ezeket nem tudja vagy nem akarja veled megosztani,hogy ő ilyen,valmiért szégyelli? Nem tudom,de én erre tippelek. Mert picit magamat fedeztem fel benne csak én mint nő :D Eleinte rengeteget szexeltem a párommal ,de én alapvetően ellennék egy évig is nélküle:D szóval később már nem kezdeményeztem csak igen ritkán, amikor ő dolgoztt és én nem ,kb egésznap filmeztem,sorozatot néztem,vásárolgattam,sportoltam el voltam mint a befőtt :D és ja én sem meséltem szívesen ,hogy képzeld egésznap csak döglök a gép előtt.
2016. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. :) Nagyon jó volt a hétvégénk ígyis-úgyis. :) Megbeszéltük a dolgainkat, el kell fogadnom hogy ő ilyen és nem igényli annyira a szexet főleg munka utàn bizony gyakran elfàrad és olyankor nem igazàn van kedve. Talàn én is hajlamos vagyok túl paràzni a dolgokat, próbàlok vàltoztatni rajta. :)
2016. aug. 22. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!