Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csalfa ferfiak, akik szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalfa ferfiak, akik szerint massal szexelni nem jelent semmit? Mit tapasztaltok a környezetetekben?

Figyelt kérdés
Tegnap többen beszelgettünk erröl,le voltam hurrogva mert bizom a paromban 6 ev utan is.azt ecseteltek h egy normalis atlagos ferfi nem tud hüseges lenni elete vegeig.elöbb utobb minden ferfi felrelep.töletek szeretnem megkerdezni akik ezt nyiltan vallaljatok mit gondoltok erröl?mondjuk 10 ismerös ferfi közül hany csalta meg a feleseget?ismertek megis olyan ferfit aki hüseges?milyen gyakori alkalommal jut esely a felrelepesre?erre lennek kivancsi.valahol hiszem is h van hosszutavon hüseg de valahol megsem.barmilyen jo is egy feleseg ha a ferfi boldog ha nem boldog ugyis felremegy??mert sok ferfi irja itt is h az csak szex nem jelent semmit a feleseget szereti.ezek szerint a ferfiak csak hajtogatjak a nönek h hüsegesek de megis atvannak verve?
2016. szept. 29. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván azért hiszel ennyire szentül a párod hűségében, mert ő akarja így. Közben meg kéthetente félrefarkal.


25/N

2016. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem minden férfi ilyen, kikérem magamnak. Ez egy buta általánosítás. Ennyi erővel minden nő ku*va, mert ismerek olyat, akit a fél város meg*aszott? 27 évesen soha nem csaltam meg egyik párom sem, pedig volt jelentkező. 27/f
2016. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én abban nőttem fel, hogy mindenki dug mindenkivel. A szomszédok egymással, a lakótelepen keresztül kasul a másikkal. Így én is attól féltem a legjobban, hogy majd a pofámba megy a jópofizás a hátam mögött meg mást látogat meg. Részemről az a technika ennek megelőzésére, hogy őszinte kapcsolatot építettem ki a párommal. Tehát nem csinálok ügyet abból, ha megtetszik neki, el is mondhatja, és ha odáig fajulna, hogy megkívánja, akkor együtt megbeszéljük, hogy hogyan tovább. Így nem kell kombinálnom és tövig rágnom a körmöm.

Szerintem a legjobb ételt is képes az ember megunni. Lehetsz te a világ legszebb, legjobb, legtündéribb nője... akkor sem szavatolja semmi, hogy nem fognak megcsalni. (láttam már ilyet)


Szerintem vannak férfiak akik képesek komolyan venni a kapcsolatukat és lojálisak a saját párjukhoz. És vannak olyanok akik keresik a kiskapukat. Szerintem azzal semmi gond nincs, hogy bízol a párodban, mert kiben nem, ha benne sem? Bizalom nélkül nincs kapcsolat. És jobb nyugiban lenni, mint idegeskedni olyan dolgok miatt, ami felett neked nincs nagyon hatalmad. (igen szokták mondani, hogy a nő biztos elhanyagolja az urát, nem olyan szexi mint régen, nem olyan készséges stb, tehát a nő is hibás... szerintem, meg ha ez nem szándékos, és a férfi sem szól, akkor meg nincs miről beszélni)



Szerintem semmiképp nem vagy hülye azért mert bízol a párodban. Nincs borítékolva az, hogy azért mert a génlottón megnyerte a Y kromoszómát még kötelezően meg is kell hogy csaljon.

2016. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Második, ezzel csak az a baj, hogy sokszor a férfiak saját magukról mondják ezt. Nekem több férfiismerősöm van, aki szerint minden férfi minden nőt meg akar dugni. Na most ezek után hajrá, bízz a férfiakban, amikor saját maguk vallják be...
2016. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
a nőknél sem jobb mert a feleségem is félre dugott és nem tekinti megcsalásnak
2016. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Én is csaltam már meg nőket az életemben más nőkkel.


Az 5 legjobb barátomról pedig 3-ról tudom hogy igen, szintén csinálta már, 1 nem csinálta de csinálná csak nem tud nőt szerezni soha, 1 meg azért nem, mert ilyen lelkületű, hogy nem szeretné.


A nagypapám is mesélt arról gyerekkoromban, hogy hogyan csalta meg mamámat.

25/F

2016. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik fél a nőkről mondja ezt másik fél a férfiakról.


Csak megsúgom, hogy ugyanúgy félrelép ugyanannyi nő mint férfi.

És ugyanúgy vannak hűséges nők és férfiak is.


Nem kell ezt túlbonyolítani.

2016. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

# 6


Igen, az a helyzet, hogy te is csak a nagymamádról meg az anyukádról tudhatod biztosan, hogy hogy vér szerinti felmenőid, a nagypapádról meg apukádról nem.


Amikor férfiaktól hallok, olvasok a hol ügyesen, hogy kevésbé ügyesen titkolt félrelépéseikről, mindig felmerül bennem, hogy nekik vajon milyen gyakran fordul meg a fejükben, hogy ha olyan nőt sikerült választaniuk, aki hasonlóan rugalmasan kezeli a hűség kérdését, akkor ők is beletartozhatnak a férfiak azon - különböző orvosi statisztikák alapján 8-15 %-ra becsült - részébe, akik más férfi gyerekét nevelik fel abban a tudatban, hogy a sajátjuk.


A saját ismeretségi körömben is van nem egy ilyen eset. Egyik barátnőm például most próbálja feldolgozni felnőtt fejjel, már anyaként, hogy akit a pár éve bekövetkezett haláláig az édesapjaként szeretett, az valójában nem az vér szerinti apja, mert az anyukája fiatal kori szeretőjétől fogant annak idején, akiért végül nem volt ereje elhagyni a férjét.

2016. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

8:

Igen, ez tényleg nagyon durva. Én azt olvastam, hogy 4-10%-át neveli a gyerekeknek más férfi, mint aki az apjának hiszi magát, de ez a lényegen nem változtat.


Ezért akarok én is nagyon vigyázni a kakukkfiókákkal és halál biztos, hogy mindegyik gyerekemen fogok majd végezni apasági DNS-vizsgálatot titokban.

2016. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a kérdésfeltevés is rossz. totálisan naiv egyirányú kérdések ezek. aki ilyeneket kérdez az legfeljebb szörnyülködik a válaszokon megérteni biztos nem fogja. a 10ből hány csalja meg-re pl a helyes válasz az, hogy tuti van olyan aki sosem csalja meg a párját és tuti van olyan 10-ből aki igen. a többi mind csak kitalálás és egyénfüggő. eleve boldogságról beszélni is naivság. átverés? mintha egy más világban élnél. nem sok értelme erről beszélgetni...
2016. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!