Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális vagyok? Agyamra megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Agyamra megy a féltékenység, a kisebbség érzés, hogy engem nem vesz el a párom!

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kapcsolatom, együtt élünk 2 éve. A páromnak volt előttem egy házassága ami 5 évig tartott. Szétmentek, rá 1 évre összejött velem. A régi kapcsolatában már 1 év után megtörtént minden, házasság, gyerek, a volt nej diktált mindenben, párom egy igazi papucs volt, a kedvében járt, vitte ide-oda. Gyerekük is lett amit elég szépen kihasznál a volt párja (állandó zaklatások, gyerekkel való érzelmizsarolás stb.) Eleve féltékeny vagyok, de most hogy még mindig azt nézem ahogy a volt asszony diktál nem bírom elviselni, rengeteget veszekedünk mondom neki miért nem békülsz ki vele akkor? Azt mondja mert engem szeret és velem képzeli el a jövőjét, a gyerek csak gyakorlati kötelék, nem érzelmi. Nem akar semmit anőtől de az próbálta többször is visszacsábítani. Mégis egy pótléknak érzem magam, nem történik semmi, együtt élünk aztán kész. A kapcsolat elején már tisztáztuk nekem kell majd gyerek, ő is szeretne. Mégsincs semmi!Se eljegyzés semmi pedig annyiszor volt már ezekről szó utána is! Nem akarom elhagyni mert szeretem, ne tanácsoljátok ezt.
2016. okt. 29. 09:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nos, hogy az egyetlen kérdésre válaszoljak, igen, normális vagy.

De nem mindenkinek való elvált, gYerekes férfi, mert nehéz kezelni.


Azok után meg ahogy a párod megjárta az elsövel, nem csodálnám, ha többet esküvőröl hallani se akarna.

A gyerekhez nem is kell se eljegyzés se házasság amúgy.

2016. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Talán kissé óvatosabb, hiszen írod, hogy az exével 1 év után/alatt lezajlott minden. A 3 év még reális, hidd el. A volt felesége ill. a gyerek pedig örökre ott lesz a képben, hiszen a gyerek az övé, így ha olyan a párod nem is fogja hagyni, hogy ez a kötelék, ami közte és a gyereke közt van elvesszen.

Tehát ezt el kell fogadnod, tudtad, hogy ő ilyen "csomaggal" érkezik ebbe a kapcsolatba.

Próbálj meg bízni benne, hogy téged szeret, veled képzeli el, de értsd is meg, hiszen az előző kapcsiban már megégette magát a túl gyors elköteleződéssel.

Ne azt érezd, hogy ez azért van, mert nálad nem érzi a késtetést, csak óvatos.

Ha eleve így kezeli pl a gyerektémát is, szerintem nincs okod aggodalomra.

2016. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%

Rendben, akkor ne hagyd el.

Ebben az esetben mosolyogj, és ne hisztizz, legyél vele kedves, odaadó, és csendben tűrjed, hogy veled csak együtt él, és az életben nem csinál neked gyereket.

De hagyd már abba ezt a rinyálást, mert már iszonyatosan unalmas!!

Attól semmi nem fog megváltozni, ha ezerszer felszed ezt a kérdést.

A helyzet az, hogy mindig két lehetőség áll előtted, és nem több.

1. Elhagyod, és keresel olyan férfit, akivel teljesülnek az álmaid.

2. Vele maradsz, és csendben belenyugszol, hogy neki így jó.


Olyan nincsen, hogy vele is maradsz, meg varázsütésre megváltozik minden, és innentől az lesz, amit te akarsz. Főleg, ha annyi eszed van, hogy fel se fogod, hogy valószínűleg pont ezért vált el a feleségétől, mert ott mindig az volt, amit ő akart, és senkit nem érdekelt, hogy a pasi mit szeretne.

Most kifogott még egy rinyagépet, aki minden áron rá akarja erőltetni az elképzeléseit, függetlenül attól, ő mit tervezett. Csöbörből vödörbe, gondolom az ilyen zsarnok hisztérika lehet a zsánere.

2016. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Miért kell óvatoskodni ha én nem az a nő vagyok hanem egy másik? Más természettel más érzésekkel de úgy érzem kezdek becsavarodni a sok negatív kisebbrendűségi gondolattól és egyre sz@rabb közöttünk minden akarva akartlanul a fejéhez vágom bezzeg a volt asszony jó volt mindenbe és megkapott mindent. Utána megbánom de kijön a számon, nem tudom magamban tartani annyira szomorú vagyok az miatt! Miért engem kell szívatni, váratni mert más kitolt vele?
2016. okt. 29. 09:39
 5/33 A kérdező kommentje:
Ezerszer felteszem és? Miért fáj az neked, nem azért van az oldal? Senkivel nem tudom ezt megbeszélni, magamban őrlődök!
2016. okt. 29. 09:44
 6/33 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: Szerintem nagyon rosszul közelíted meg a dolgot! Ha a fejéhez vagdosol ilyesmit, szerinted mit gondolhat,..? Mennyire vagy másabb, mint az exe? Hiszen köztetek még kapocs sincs semmilyen formában és már ilyesmit vágsz hozzá.

Szerintem ne számíts nagy változásra, ha majdnem napi szinten ezzel rágod a fülét.Ez a sztori nem arról szól, hogy téged azért nem kötelezett el mg a 3 év alatt, mert téged kevésbé szeret.. az exé meg annyira imádta, hogy 1 év után minden megvolt... Nem tudhatod egészen pontosan, h mi volt köztük, milyen dolgok játszottak közre, biztos vagyok benne, hogy nem tudod 101%-ban a sztorit oda-vissza.

Nézd, mást nem tudok mondani, csak azt, hogy a párod evvel jár, nem független pasi volt, (bizonyos értelemben) mikor összejöttél vele. Ezt pedig így vagy elfogadod vagy tényleg hagyod a francba és keresel valakit, aki tényleg előzmény nélküli, ahogy te is.

2016. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%

Akkor leírom még egyszer, mert nem sikerült felfogni.


Pontosan úgy viselkedsz, mint a volt felesége, akivel szívás volt az élete. Gondolom eleinte te is játszottad az agyadat, és most már lehullott az álarc.


Téged nem érdekel, hogy ő mit akar, mit szeretne, te csak a saját elképzelésed akarod átvinni tűzön-vízen át, és annyi érzés nincs benned, hogy leüljetek és VELE beszéld ezt meg. Gondolom, nem érdekel az ő válasza sem, ahogy itt is lehurrogod azt, aki nem úgy válaszol, ahogy te szeretnéd.

Vagyis azért nem vesz el, és azért nem csinál neked is gyereket, mert egy ilyen hárpia exfeleség bőven elég egy életre, nem kell neki még egy.

Most várja, hogy mennyire fogsz még elsárkányosodni, aztán kirak a bús pi.csába, azt meg ugye nem könnyíti meg, ha előtte elvesz és felcsinál.


Gondolom, már szólnak a fejében egy ideje a riasztók, hogy veled is jól bevásárolt, pont olyan vagy, mint az exfelesége. Ha nem így lenne, és benned találta volna meg, amit keresett, már régen megkéri a kezedet.

Tanult a saját hibájából, amikor túl gyorsan elvett egy nőt, aztán az esküvő után bújt elő a valódi arca, pár év elteltével. Nálad már okosabb. Látod, rólad is lehull az álarc, és egyre hisztisebb vagy és egyre erőszakosabb. Fenyegetéssel, zsarolással, és vádaskodással akarod elérni, hogy feleségül vegyen, miközben tojsz bele, hogy mi az oka annak, hogy vár a lánykéréssel.

Te mindenáron a volt feleségével akarod lemásolni az életét, vagyis ugyanolyan legyen minden: gyors házasság, gyors gyerekvállalás. Pont.

Ő meg ezt elkerülni akarja, mert neki ez jó nagy szívás volt, és tényleg egyre jobban úgy viselkedsz, mint az exfelesége. Valószínűleg ő azon töri a fejét, hogy mikor jön el az ideje a szakításnak.


Az a rossz hírem van, nem akar még egy erőszakos hisztérikát feleségül venn

2016. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 BlackSword ***** válasza:
54%
ÉS mi fog változni az esküvő után???
2016. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
OK. Csak mi nem 1 éve vagyunk együtt mint ők, hanem 3, illetve nem 22 ill. 24 éves gyerek vagyok, mint ők, hanem 31 éves nő, a párom meg idősebb tőlem. Mi már felnőttek vagyunk.
2016. okt. 29. 09:54
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

Figyi, ugyanúgy zsarolod érzelmileg te is, hát nem látod?!?

Sose fog elvenni ha már most sákánykodsz, plusz hidd el nekem ha ki is zsarolod belőle az eljegyzést, semmivel se fogod magad jobban érezni!

2016. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!