Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tud ilyen idiótán viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud ilyen idiótán viselkedni egy férfi?

Figyelt kérdés
Van egy srác(22), akivel randiztam, de nem álltam készen arra hogy járjak vele, mert olyan furának tűnt, ráadásul csak a szex volt a téma mindig. Legutóbbi találkozónkon, (ami csak kávézás volt szerencsére) is azt ecsetelte, hogy de jó lenne megint lefeküdni velem...aztán kiderült, hogy van barátnője (2hetes a kapcsolat). Na mondom, szép. Erre továbbra is ír, hogy feküdjünk le ÉS képet küldött a barátnőjéről, hogy ily módon bemutassa nekem! :D Mi ez máár?

2016. nov. 9. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
FAKE-.- :D
2016. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bár az volna...
2016. nov. 9. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:
És akkor jön a kérdés, hogy miért feküdtél le vele??? Logic. mivel azt írtad "de jó lenne megint lefeküdnie veled" tehát 1 eset már volt.
2016. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyikotoket sem lehet komolyan venni.
2016. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért beszélgetsz még ezzel a fiúval.
2016. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
És te egy ilyen gyökérrel szoktál lefeküdni, hát neked is gratulálok! Most kajak ilyen nők közül kéne válogassak nagy általánosságban? Még viccnek is rossz!
2016. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Miért ilyenekkel ismerkedsz mikor rengeteg normális is van.
2016. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Értem, a srác a szexről beszélt állandóan, te meg örömmel be is mutattad neki hogy is kell csinálni:)
2016. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez egy tapló, aki sem téged, sem a barátnőjét nem tiszteli, és csak ürítésre akarna használni. Téged biztosan, de van rá esély, hogy a barátnőjét se értékeli sokkal többre, mivel képes bármikor megfektetni másokat is. Viszont ne haragudj, de azért te se legyél álszent! Nem kellett volna lefeküdni vele, ha nem akarod folytatni a szexkapcsolatot, és ha komolyat se tervezel vele. Én soha nem tenném szét olyannak, akivel nem komolyat tervezek, és akit nem ismerek már eléggé, ergo akiben még nem is bízom igazán meg.
2016. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
"Van egy srác(22), akivel randiztam, de nem álltam készen arra hogy járjak vele" De azért dugtál vele. Akkor meg min is csodálkozol?
2016. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!