Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mennyi az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye, hogy megcsal a feleségem? Mennyire jellemző a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy szeretnék lelépni külföldre meg a feleségem is.

Angol megy, szakmám, tapasztalatom, sőt még ismerős is van.

Van félretett pénzünk is, amiből meg tudnék indulni egyelőre én, de:

Én, ha úgy van, vissza tudok jönni, feleségemnél viszont ezt már nincs meg, így a haditerv az lenne, hogy kimegyek, ha jó, jön utánam(aztán végülis az én fizetésemből kijövünk), ha nem akkor jövök haza. Tehát nála rizikós( a munkahelye nem veszi vissza).

Aztán bennem van most egy kis félelem, hogy mi lesz addig a 3 hónapig vagy fél évig, mert egyébként annyi ilyet látok, hogy kimegy a férj, aztán a feleség meg közben félremegy.

Mondtam ezt az ismerősömnek, letudta annyival, hogy akkor mi van, ez benne van, nem én leszek az első, millió sztorit tud stb

Hát kössz.

A legjobb, hogy hiába úgy ismertem meg, hogy ő nem, mégis tartok tőle.

Én is tudnék mesélni, hogy de hát xy se olyan, aztán de, olyan lett.

Nektek mi erről a véleményetek?


2016. nov. 18. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
En csak sajnalom a felesegedet.
2016. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy ugyanannyi az esely ra, minthogy te csalod meg kint a harom honap vagy fel ev alatt.
2016. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Az a véleményem,hogy nem vagy százas..de most komolyan!Ha ennyire nem bízol meg benne akkor ott valami nagyon nincs rendben.Egyébként meg elárulok egy titkot:nem CSAK a nők csalják meg a férjeiket, fordítva is elő szokott fordulni ám..Ő vajon nem tart majd attól,hogy a férje félremegy?Ha nekem van egy feleségem akivel tervezem a jövőt, ez lenne a legutolsó ,ami eszembe jutna.Ha meg mégis megteszi akkor meg ennyit ér,na meg a kapcsolat is.
2016. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

A bizalom nem arról szól, hogy bízol benne, amikor szem előtt van, hanem, hogy akkor is, ha nem.

Te ismered őt, te tudod, hogy milyen ember, te tudod, van-e gerince. Ne másokból indulj ki, hanem abból, amilyennek ismered. Ha eddig nem adott okot kételkedésre, akkor teljesen feleslegesen kombinálsz. 3-6 hónap különlét semmi, ennyit egy jó kapcsolat fél lábon is kibír.

2016. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha meg akar csalni, akkor is meg fog, ha reggeltől estig ülsz a szoknyája szélén. Nem fog arra várni, hogy mikor mész külföldre.


Ha eddig okot sem adott a kételkedésre, akkor ne most kezdj el jeleneteket rendezni. Elvégre te is messze leszel tőle, és nem egyszer az a legféltékenyebb, aki saját maga könnyen félremegy. Magából indul ki!

2016. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos én kettőt is tudok a környezetemből, pedig ott a férj 2-3 hetente hazajött N.o.-ból, a másiknál pedig 3 hónap után mikor haza akart menni látógatóba, mondta a felesége, hogy nem kell jönnie már.

Jogos a félelem.

2016. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezeket a válaszokat tipikusan csak nőktől hallom, hogy "ez nem számít, ha meg akar csalni nem most fog".
2016. nov. 18. 19:46
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Én férfiként mondom, hasonló helyzetben voltam 1-1,5 hónapot kibír egy kapcsolat többet már nehezen, elég egy megértő kolléga, aztán ott a baj.
2016. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

"elég egy megértő kolléga, aztán ott a baj."


Én nem akarom elvenni a kedved, de ebben nagy igazság van.

Rendben van, hogy te kint hajtod a munkát, de kint vagy, ő meg itthon.

2016. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35,6%
2016. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!