Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mondja minden nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden nő, hogy ő soha de soha nem csalná meg a párját és idővel csak megteszi, ezt sok ismerősömről tudom, pedig ki nem néztem volna belőlük, miért?

Figyelt kérdés
Azzal takarodzik mind,hogy igy akart szakitani,nem kapott meg valamit a párjától,valahogy mindig kimagyarázzák magukat,egyik sem mondta okés félre léptem,mind a végén a barátját hozza ki hibásnak.
2016. nov. 21. 16:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#6-os, folytatom a te gondolatmenetedet.


Képzeld el, ahogy hazamész, de valaki ellopta a te 120 centis képátlójú full hd lcd tv-det, amiért sokat güriztél, de te erre csak úgy reagálsz, hogy "Áhh, kit érdekel, hogy ellopták? Nem vagyok tolvaj, tehát nem érdekel, hogy miért lopták el."


Kb. ugyan az a kettő. Csak, mert te a dolgok egyik oldalát figyelmen kívül hagyod, az nem jelenti azt, hogy jogosan felháborodhatnál, mert így nem lesz jogos :'D

2016. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
én azt vallom,hogy szituáció és vagy pénz kérdése és egy nő félrelép,meg persze a jó barátnők is szoktak jó tanácsot adni,lépj félre biztos a férjed is megtette,már csak nem derült ki.
2016. nov. 21. 19:51
 13/23 anonim ***** válasza:

"Kb. ugyan az a kettő."


Tisztára, de tényleg...

2016. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#12 - hát akkor elég korlátolt nézeteket vallasz ezügyben.

És még logikátlan is. Hogy a fenébe lesz a megcsalás pénz függvénye? Még ha elkezdjük a "minden nő pénzéhes lotyó" - dumát nyomatni (gondolom itt fogunk kilyukadni), akkor is max. a párkapcsolat/házasság lesz pénzfüggő, nem a félrelépés...

2016. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
pénz? mert azt mondják a nők hogy nem szeretik a pénzt csak a biztonságos életet de kérem a biztonságos élethezt sok sok pénz kell.
2016. nov. 21. 20:19
 16/23 A kérdező kommentje:
szituáció? pl összekap a párjával huzamosabb ideig fasirt van otthon mélyponton épp a házasság jön egy kedves idegen és a karjaiban a nő
2016. nov. 21. 20:20
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép, csak nem válasz a kérdésemre...
2016. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
"Hogy a fenébe lesz a megcsalás pénz függvénye?"
2016. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
ugy szerintem egy nő ha szegényes körülmények között él a párjával megismer egy olyat akinek lakása van nem albérlet auto stb,valszeg elcsábitható
2016. nov. 21. 20:24
 20/23 anonim ***** válasza:
7%
A nők genetikailag vonzódnak a hatalommal bíró férfihez. Egyszerűen erre vannak programozva; hogy az alfahímmel bszassák meg magukat. Manapság pedig a pénz az igazi hatalom, tehát genetikailag vonzódnak a pénzes faszikhoz.
2016. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!