Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évi88888 kérdése:

Megcsal a parom?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok errol tegnap paromnak mennie kellett volna dolgozni es azt mondta hogy nagyon beteg fel se tud kellni aztan el is tunt 6-8 orara tegnap este volt egy buli ahova szeretett volna elmenni de nem akartam hogy nelkulem menjen lehet hogy titokba meg is el ment ma azt irta hogy tegnap vert hanyt de mara mar semmi baja es hogy teljesen jol van szerintetek?es pluszba meg beszelget az exevel es a csaj pucer kepeket kuld neki szerintetek?es a telojab is meg vannak neki ezek a kepek es a multkor rajra kaptam hogy egy kedvesem nevo csajnak irkal erre azt mondta hogy egy jo baratja szerintetek megcsal?6 honapja vagyunk egyutt remelem igy is olvashato ekeztek nelkul

2016. nov. 27. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ő csak téged szeret. Hű hozzád.

Ez egyértelmű.

2016. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Osztom az elsot. Ketsegnek itt helye nincs!
2016. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus! Megcsal! Dobd mar ki a francba! Ne legyél már palimadár!
2016. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:(
2016. nov. 27. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Na ne már, dehogy csal meg. Egyszerűen, szereti a szexet az exével is és gondolom, tapasztalat szerzés végett, más nőkkel is. Ez nem megcsalás, csak a tapasztalatok által, neked akar jobbat nyújtani.
2016. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mar egszer szakitani akartam vele es elkezdett sirni konyorgott hogy ne tegyem meg azt mondja hogy az exe zaklatja es o nem tud mit tenni a megoldas a letiltas lenne de azt sem aakrja meg mindig eltunik 4-5 orara nap kozbe es folyton azt momdja hogy alszik
2016. nov. 27. 10:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hasson meg a konyorgese! Csak a kapcarongya vagy!

Szakíts vele!

2016. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kukába, csak elöbb felvenném az ő stílusát. Ha inkább dühös vagy mint összetört. Nem kell gyanakodni hagyd semmiben akármit csinál ne izgasson és csináld ugyanezt mint ő tünj el órákra, estékre. Majd mikor balhézik és felhúzta magát dobd a fenébe. Az ilyeneknek kell a lecke had tipródjon ő is. Annyi normális, kedves, gerinces fiú, férfi van ne a puhatestűeket szeresd.
2016. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!