Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalások hány százaléka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalások hány százaléka, mekkora része derül ki a másik fél előtt?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Létezhet, h valaki egy életen át tudja titkolni a másik előtt, hogy megcsalta?
2016. dec. 23. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amit eddig tapasztaltam az életben, úgy 20 százalék körül lehet. Főleg, azok derülnek ki, ahol érzelem is van és nem csak szex.
2016. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Feleségek többsége egy életen át képes erre. Hihetetlen jól tudják előadni a szolid, szerény asszonykát...
2016. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ez az, amit senki nem tud. nincs olyan ember, aki az összes titkot ismeri :D


gondolom, létezhet amúgy. ha megbékél a lelkiismeretével, és nem jut senki tudomására, plusz a másik fél is diszkrét marad.

2016. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, de tuti kevesebb, mint 50%.

Elég belegondolni, hogy hány olyan van, hogy mindenki tudja már, csak a megcsalt nem.

Egyébként meg sok igazság van abban, amit előttem leírtak.

Sok olyan nő van,hogy nem is gondolnád, hogy csalja a férjét.

Másrészt van, hogy kiderül, de nincs balhé, szal lehet tud róla a férj, csak elnézi.

2016. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is 20% körül derülhet ki ahogy az első írja. Ha ésszel csinálják és persze egyiknek sem a lebuktatás a célja akár 20 évig is fenn lehet tartani egy kapcsolatot. A másik amikor a megcsalt fel nem akar róla tudni valami ok miatt, mert még így is a legjobb neki a társa, szereti.
2016. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

a ksh-nál kéne megnézni:)


az önbevallás azért nem jó, mert a nők kifejezetten titkolni szokták többnyire, míg a fickók dícsekvősebbek, így az önbevallás alapján kb kijön a 30% a nőkre, 60% a fickókra, ami meg nem lehet... az biztos hogy az ember okosan teszi ha nem beszél erről nyílt színen.

2016. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2016. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hány kapcsolatban lépnek félre, hanem, hogy ebből mennyi derül ki. Tehát pl. mondjuk ha a kapcsolatok 70%-ában van megcsalás, akkor a 70%-ból mennyire derül fény. Persze nem számszerűen, mert ezt honnan tudná bárki is. Csak tippre.

2016. dec. 23. 18:56
 9/14 anonim ***** válasza:
csak tippre: 50%
2016. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam négyből egy derült ki. Ez az én esetemben 25%.
2016. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!