Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségem majdnem három éven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem majdnem három éven keresztül csalt egy férfivel, érdemes ilyet megbocsátani? Erre kér!

Figyelt kérdés
25 éve vagyunk házasok!
2017. jan. 2. 11:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs önbecsülésed, akkor bocsáss meg neki.
2017. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdemes. Gondolom csak neki lenne így előnyösebb, mint beadni a válást.
2017. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem erdemes. Ha tul tudod tenni magad rajta, akkor lesz egy szereto, odaado feleseged. A szex nem minden, en siman megbocsajtanek, ha a felesegemrol kiderulne valami ilyen.
2017. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy megbocsátanék. Akkor, ha egy önbecsülés nélküli senki lennék. Ha te rá tudsz nézni úgy, hogy nem képzeled el folyton, hogy egy idegen farok járt benne, bocsáss meg neki. Jó nagy papucs lehetsz, hogy nem hajítottad ki egyből...
2017. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
25 év után egyszeri botlást biztos megbocsátanék, de három éves szeretői viszonyra nincs mentség.
2017. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen sosem tudná az ember túltenni magát, ennélfogva ezt megbocsátani sem lehet. Legfeljebb együtt élni lehet a gondolattal, de elfelejteni sosem. Folyton arra gondolnék, hogy mennyit és milyen örömmel hancúrozott mással, amíg én rá gondoltam, ajándékot vettem neki születésnapra/karácsonyra, esetleg közös nyaralást szerveztem stb. stb. stb. Szerintem ez nem "megéri/nem éri meg" kérdés. Nekem legalábbis nem lenne az...
2017. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy derult ki, es mit jelent a 3 even at csalas? Bevallotta, lebuktak? Minden nap talalkoztak vagy evente egyszer?

Azt meg hozzatennem, hogy ha nem tudsz megbocsajtani, akkor felesleges a kerdes. Ha ugy erzed meg tudsz, akkor bocsass.

2017. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyet nem lehet megbocsátani, maximum beletörődni és - nyilván valamilyen kényszerből - együtt élni vele. Teljesen mindegy, hogy mennyi ideje vagytok házasok, ő nyilván nem boldog benne, ha 3 évig mellékvágányon járt. Ez nem egyszeri botlás, hanem kettős élet, árulás, becsapás és maximális tiszteletlenség irántad és az egész családotok iránt.

Most mégis mi történt, hogy a bocsánatodat kéri? Lebukott és nem akar válni, mert nincs hova mennie?A szerető nem vállalja fel, vagy kidobta? Nem tud elmenni, mert a közös javak /hitel/gyerek a házasságban tartja? Mert nem te kellesz neki, nem hozzád ragaszkodik, az fix. 3 éve hazudik neked, mégis történt, hogy most akar visszakapni?

2017. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Erre csípőből azt mondanám, megcsalást sosem bocsájtunk meg.


De 25 év azt jelenti hogy kb. 45 év felett vagytok.

Ilyenkor azért érdemes elgondolkozni, mennnyire tudnál új, legalább annyira működő kapcsolatot kialakítani mással. Úgy értem van e lehetőséged ismerkedni a környéken , jó vagy e a nőknél, jóképű vagy e, kommunikációd jó e? Ha több minden hiányzik akkor érdemes továbbra is vele maradnod, aztán majd meglátod lelkileg hogy viseled.

Mert az sem könnyű ám, ha egyedül maradsz, - most kicsit bunkó leszek- szex, érzelmek, társ, a megszokott partner nélkül... Simán belefér ha most te használod ki őt kicsit, amíg bizonytalan vagy.

2017. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó két válasz pont összepasszol :) Neki van valami érdeke, hogy veled maradjon, mérlegelj te is, hogy mi jönne jobban neked. Ilyesmit megbocsátani úgysem lehet, tedd tehát fel a kérdést, hogy melyik verzióból jössz ki jobban, ha új életet kezdesz, vagy a régit folytatod, és valamilyen formában te is kihasználod őt.
2017. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!