Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fel evig csaltam a baratomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel evig csaltam a baratomat, sajnos kiderult, elhagyott. Nem akar megbocsatani. Pedig nagyon megbantam es szeretem. Mit tehetnek hogy elhigyje? Es bebizonyitsam hogy az csak egy jelentektelen ugy volt. Az ember akkor dobben ra mikor mar keso.

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 15:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Fél éves félrek*rás = jelentéktelen ügy?


R****c, megérdemelted.

2017. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
18%
magyar àtlagnő...
2017. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Akkor szeretted volna ennyire, amikor mással hetyegtél :) Edd meg amit főztél, büdös lotyó :D
2017. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Kezdő mondat helyesen így hangzana: Sajnos fél évig csaltam, kiderült.
2017. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
De ő, azt sajnálja jobban, hogy lebukott! Az ilyenek miatt nem lehet normális lelkületű férfiakat találni. Elúsztatják a bizalmát végleg at ilyen kis pics@'k!! Fél év, nem kis idő, hogy néztél a szemébe? hogy tudtál így vígan elaludni mellette ? hogy tudtál aláfeküdni ? kukis szájjal " szerelmes " csókot adni neki!
2017. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem a kerdesre valaszoltok. ler....zni konnyu barkit. De az hogy mit is erez az ember na azt nem tudjatok. Tudom hogy hibaztam nem kell megjobban lek...zni. Attol meg nem vagyok az mert megbotlottam. Utana megtertem.
2017. jan. 11. 15:37
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Ha szeretted volna nem csaltad volna meg. Szerintem azzal teszel neki a legtöbbet ha békén hagyod. Ne piszkáld szerintem a lelki sérülését.


25f

2017. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
Elhagyott a (volt) párod, és valszín a kedves dublőr fiatalembernek sem kellessz és félsz, hogy egyedül maradsz, az a legnagyobb gond?
2017. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Fél évig hányszor botlottál meg ? Nem egyszer :D Egyébként sok mindent nem nagyon tudsz, embere válogatja,talán az idő segít rajta,de nem valószínű
2017. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%
Az egy dolog, hogy k...@ vagy, de hogy fel sem fogod, hogy mi a probléma az azt mutatja, hogy ráadásul primitív k...@ vagy. Én is azon döbbentem meg a legjobban, hogy SAJNOS kiderült... érted, sajnos! Azt a csávót te már a büdös életben nem fogod többet látni, ezt próbáld meg elfogadni.
2017. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!