Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ekkora hibát követtem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora hibát követtem el?

Figyelt kérdés

A fiu baratommal elmentunk multheten foci meccsre, utana elhivott egy italra. Aztan amikor haza kisert akkor egyszer csak "lekapott" es megcsokolt. Bevallom nem ert varatlanul, mert mar regota erzem, hogy o tobbet szeretne tolem, talan erezhet is valamit irantam. Ezert beszeltem is vele korabban, hogy nem lehetunk egyutt, mert nekem van baratom es amugy sem tudnek vele jarni, mert a baratsagunkat nem akarom elrontani es en nem vagyok szerelmes a legjobb fiu baratomba. Elfogadta, azthittem, de megcsokolt. Nem ellenkezdtem, de nem is csokoltam vissza. Utana azert belattam, hogy ez nagy hiba volt, nem akarok az erzeseivel jatszani, ezert most tavolsag tartobb lettem, es elmondtam neki, hogy ez hiba volt es nem tortenhet meg megyszer.


Viszont a heten a parom megtudta, hogy megcsaltam, mert a legjobb fiu baratom ra irt facebookon es kitalalt ,elmondta, hogy megcsaltam. A parom meg az nap este feljott a lakasomra es szamonkert, soha nem lattam meg ennyire kiborulni, uvoltott, elhordott mindennek. Nem akart szakitani. Most folyamatosan tudni akar minden lepesemrol, mashogy beszel velem, lekezelo es a heten nem is talalkoztam mar a fiu baratommal, azt mondta nem is talalkozhatok vele tobbet, ha csak nem akarom, hogy a kapcsolatunk veget erjen. Nagyon rosszul erzem magam, tudom, hogy hibaztam, de most nem reagalja ezt tul a parom? Most meddig akar ellenorizgetni, felhivni tobbszor is es mindenre rakerkezni, kivel voltam es hol meg ilyenek.


A baratom 25

A fiu baratom 21

Es en is 21 vagyok (L)



2017. jan. 21. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ostoba
2017. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nos, ellenkezni kellett volna és el kellett volna mondani
2017. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Normális, értelmes nő megszakítja a barátságot azzal, akiről tudja, hogy többet akar, és a nő nem szeretné/tudja ezt viszonozni. Nem pedig még kettesben eljárkál vele programokra, meg iszogatni. Az ilyesmi nem barátság, olyan nincs, hogy egy szerelmes férfi simán elfogadja, hogy ebből nem lehet több és félreteszi az érzéseit.
2017. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ezt a fiu baratomat 5 eve ismerem. Nem akartam, hogy azert, mert o tobbet erez akkor most vege legyen a baratsagunknak es ezt o sem szerette volna. Meg ugy gondoltam ha nem viszonzom a szerelmet akkor majd nem csinalja ezt, de megcsokolt es hagytam. Tudom, hogy hiba volt!


De nem akarom egyikuket se elvesziteni. A parom viszont most nem hagy beken es mindent megakar szabni.


Azt tudta a parom, hogy van egy fiu baratom akivel jo kapcsolatot apolok. Ellenezte ezt az egeszet, mondvan nem lehet koztunk csak baratsag, mert vagy en vagy o tobbet erez majd.


De hat istenem, most akkor szakitsam meg ezt a baratsagot vele?

2017. jan. 21. 22:24
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Mikor fogjatok fel, hogy ferfi es no kozott nincs baratsag??
2017. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem dobd ki a csavodat, borzasztoan tulreagalja. Mindenesetre el kellett volna mondanod neki, hogy lesmarolt a haverod, de nem a te hibad volt a dolog egyaltalan, illetve en a helyedben utana kicsit hanyagoltam volna a haversracot.
2017. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Hülye gondolat ilyen fiúval randinak is felfogható programra menni kettesben. Nem tudom, mit gondoltál.
2017. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Ja, hogy te ezek után is meg akarod tartani ezt a barátságot úgy, hogy a srác lesmárolt téged, miközben tudja, hogy barátod van, ezzel téged hozva irtó kellemetlen helyzetbe? Jézusom, szakíts a pasiddal, mert aztán meg legközelebb majd meg akar dugni ez a srác, te meg akkor is elfelejtesz ellenkezni.
2017. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Egy ilyen féceszmixert többé látni se akarnám,az biztos.Ilyen mazochista vagy,hogy még ezután is fontos a barátsága?Hátba szúrt,ember!
2017. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, hát elmondom én hogy látom.

Nem értem, a történtek után ugyan hogy nem lett eleged a fiú barátodból? Ez olyan aljas húzás, hogy megírta a barátodnak. Azt remélte majd kiakad és szakít veled, és akkor majd lecsap rád. Olyan kicsinyes, primitív húzás volt tőle ez a besúgás.

Másik dolog a rovásán, hogy megcsókolt. A normális férfiak nem élnek azzal az elhódításos módszerrel. Ha lenne dolgod egy férfias, erős jellemű férfiemberrel, utána látnád, milyen rémesen gyerekes és ostoba a fiú barátod viselkedése.

Ha szereted a barátodat, igyekezz megszerezni a bizalmát, vele maradni.

És a te rovásodon meg az van hogy nem lökted el egyből a csókkor, illetve hogy nem mesélted el egyből a barátodnak az egészet. A jó párkapcsolatokban minden ilyesmit elmondanak rögvest.

2017. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!