Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 23 éves férfi vagyok.3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves férfi vagyok.3 éve élek és lakok együtt egy nővel. S a mai nap konferencián voltam s meg csaltam a párom. Mi tévő legyek? Nem akarom meg bántani, mert az fájna neki. Ez egy egyszeri dolog volt. S már nagyon bánom.

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Pséf vlot bráfó
2017. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Hát nézd ez is csak erkölcs:

ELmondod neki és szenved, azt fogja gondolni nem voltál elég jó neki, gyötri majd a bűntudat és aztán kinyírja magát..

Vagy nem mondod el neki, tartod a szavad, vele maradsz élete végéig és nem csalod meg többször, mert ha igen, akkor személyesen vágom le a fa*kad :3


Amúgy mondd el neki, normlis emberek megbeszélik a gondjaikat :D talán veled marad, talán nem.

2017. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Késő bánat - eb gondolat!
2017. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy építő jellegű tanács:

Hát ezt jól elcseszted!

2017. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
0%
ÍÍJJJAAAAA Tud nokedlit szaggatni? Mert ha nem sokat nem veszítesz ha elhagy.
2017. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
25%

Ne mond el neki! Ez maradjon örökre a te titkod.

Ne gondold azt, ha elmondod, akkor könnyebb lesz. Hidd el, nem lesz könnyebb semmivel, szóval ne mond el.

2017. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Ahogyan az utolsó mondja. Temesd el örökre!!! Nehogy elmondd neki. Soha, soha ne mondd el. Szeresd inkább.
2017. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Missi_Key ***** válasza:
100%
Fordìtott esetben te mit akarnál?
2017. jan. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Az a legrosszabb ha mastol tudja meg es egyebkent biztos erzi hogy valami nincs rendben szerintem jobb ha elmondod de egy kicsit szebb verzioban mondjuk hogy csak egy csok volt.... Akkor legalabb atbeszelitek a problemakat biztos haragudni fog de jobb mintha eltemeted magadban....
2017. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem unod még?

Ez már a harmadik kérdésed két nspon belül, csak a körités más.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

2017. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!