Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert van az, hogy a felesegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a felesegem megcsalt szeretot tartott hosszu ideig, ennek ellenere mikor nekem lett valakim az zavarja?

Figyelt kérdés
Kb. 2evig szeretoje volt, lebuktak, tobszor probaltuk ujrakezdeni, de nem sikerult mindig ujra lebukott. Mar vagy 2 honapja szakitott a szeretojevel. Kozben nekem lett valakim, nyiltan elmondtam, nem titkoltam. Megjegyzeseket tesz ra, parhuzamot probal vonni az o kapcsolata es az enyem kozott. Valas, szetkoltozes lenne a legjobb, de nem akar koltozni a lakasombol.

2017. jan. 22. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Koltoztesd be az uj baratnodet, ketlem a feleseg sokaig akarna hallgatni ahogy szexeltek :-)
2017. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem akar kiköltözni a lakásomból?


Na azt hiszem nálam nem lenne ilyen.

A cuccát összeraknám, azt ahogy jöttél, mehetsz is.

Lezavarnám az egészet 10 perc alatt.

majd a folyosóról hívja a költöztetőit akik elviszik a cuccait.

De már akkor kiraktam volna mikor legelőször kiderül.

2017. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha a te lakásod akkor kidobhatod nyugodtan..mi az hogy nem akar elmenni? Megfognám a cuccát ajtón kivűl pakolnám kicserélném a zárat és meg van oldva, mellé még az első válaszoló ötletét is használnám de ugy hogy mire az asszony haza ér addigra már szexelnénk jó hangosan.
2017. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

1. Amíg össze vagytok házasodva, addig nem teheted ki a feleséget a lakásból. (akármit írnak azelözöek, az hülyeség)


2. Ha a házasság alatt vettétek a lakást, akkor a fele az övé, ugyanolyan joga van ott lakni, mint neked.


3. Ha netán a tied a lakás (a házasság elött vetted és nem votl rajta hitel), akkor válás után el lehet küldeni, elöbb nem.

2017. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kolosszus22 ***** válasza:
67%
Válj el a fenébe, minél gyorsabban, nem tudom mit játszmáztok itt egymással, már az első lebukásnál búcsút kellett volna inteni neki, nem itt kellene már tartani.
2017. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van egy 6 eves kisfiunk, amiatt nehez ez az ugy, ot megse te3hetem csak ugy az utcara.
2017. jan. 22. 18:43
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Akkor a gyerek természetesen marad. Ennyi
2017. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

"Van egy 6 eves kisfiunk, amiatt nehez ez az ugy, ot megse te3hetem csak ugy az utcara."


Ráfaragtál. A nőt válás nélkül az életben nem teszed ki. Viszont ha meg válásra kerül a sor, és a gyerek hozzá kerül, akkor is bszhatod, mert ha nincs hová mennie a gyerekkel, akkor ugyancsak nem rakhatod ki...

És akkor még nem beszéltem a házasság alatt szerzett közös vagyon elosztásáról... Késő bánat, tudom, de ezért kell jól megfontolni kit vesz feleségül az ember.

2017. jan. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te beadtad a valast egyaltalan?
2017. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ja hat elore nem hiszem, hogy elore lehet ilyet tudni.

Igen beadhatnam a keresetet, de igaz ezek elvek, de nem en csesztem szet a hazassagunk, nem en mentem felre, nem en nem beszeltem meg ha gondom, problemam van.

2017. jan. 24. 06:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!