Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan nagy probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy probléma, ha a szerelmetek mást is megkíván, miért erőltetitek a monogámiát?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet hagyni, hogy kiélje mással is a szexuális vágyait, ha arra van szüksége? Miért nem örültök inkább annak, ha a párotok jól érzi magát mással is, és kiél esetleg olyan dolgot, amit veled nem tud? (mert pl ázsiai lánnyal feküdne le, te pedig európai vagy...). Az helyett, hogy tiltjátok és lebirtokoljátok a másikat, miért nem örültök annak, ha a párotok boldog? Miért jobb lebirtokolni a másikat, és lelki terrorban tartani azzal a másikat, hogy ha elmondja a titkos vágyait, szakítás lesz a vége? Én nem hiszek a monogámiában, úgy gondolom egy poligám kapcsolat, tehát egy nyitott kapcsolat sokkal őszintébb, szeretetteljesebb, és szabadabb tud lenni, és alkalmasabb abból a szempontból, hogy az ember ne érezze magát ketrecben, még akkor is, ha jogunk van mással a szexre, de nem élünk a lehetőségünkkel.


Erről egy cikket is olvastam, és osztom a nézeteit az illetőnek:

[link]



2017. jan. 22. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
99%

Ha te poligám kapcsolatra vágysz keresel magadnak egy olyan társat akinek szintén ez a vágya.

Ha én monogám kapcsolatra vágyok keresek magamnak egy olyan nőt aki szintén erre vágyik oszt el van intézve.

Fuckin' logic man...

2017. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 A kérdező kommentje:
Az emberek 95%-ban monogám kapcsolatban vannak, miközben 90%-ban poligám beállítottságúak az emberek, és megy a lekorlátozás, a hazudozás, a megcsalás, a féltékenykedés, a lebirtoklás. Csak ennyit reagálok a proli cinizmusodra.
2017. jan. 22. 23:19
 3/89 anonim ***** válasza:
97%

Ugyebár ha valaki azt mondja, párkapcsolatot szeretne, akkor abban te meg ő alkottok végül párt.

Azért lesz valakinek valaki a szerelme mert megtalálja végül benne azt a hiányzó darabot, amivel minden klappol. Nem kell végre a barátnőknek, srácoknak lelkizni, baromkodni, hiszen ott van az életed nője. Nem kell lefeküdni az ázsiai pinagörcsös fuldoklós prostikkal, mert ott van életed nője.


Sorolhatnám még az élethelyzeteket, de a lényeg, hogy egy csomóan hisznek még ebben, és ezért szeretnének hűséges kapcsolatot maguknak, és az más kérdés, hogy ezt csak nagyon kevesen tudják mégis megvalósítani.


Ha te ilyen kapcsolatot akarsz, azt fogja csak érdekelni, aki szintúgy ilyet szeretne, és ennyi.

2017. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 A kérdező kommentje:
De ha ilyen kapcsolatot szeretnél, és idővel változik a pasid, és beközli, hogy "ne haragudj szerelmem, nagyon jó vagy az ágyban, jó veled a szex, imádlak, de nagyon lefeküdnék egy másik nővel is!". Akkor egy ilyen őszinte szituációban, ha szeret téged, te is őt, miért vagytok képesek szakítani?
2017. jan. 22. 23:28
 5/89 anonim ***** válasza:
100%

Pedig #1 mindent elmondott. Van aki a nyitott kapcsolatra esküszik, nincs is azzá semmi gond, ha ezt őszintén megtudják beszélni, és persze ha a másik is ilyen beállítottságú.

Én ha igazán szeretek valakit, akkor nem akarok mást. Akkor akarok mást, ha (már) nem szeretem igazán a másikat. Innentől viszont a kapcsolatnak sincs értelme.

De tény hogy vannak, akik arra esküsznek, hogy van egy akivel tüzön-vizen át, de mellette bármikor szexelhetnek mással, megbíznak benne, hogy az tényleg "csak" szex.

Én erre képtelen lennék, te pedig a hűségre lennél az. Ha ezt nyíltan vállalod, az rendben van, mert akkor nem csapsz be senkit. Nem kell ítélkezni, nem vagyunk egyformák

2017. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
94%

"Az emberek 95%-ban monogám kapcsolatban vannak, miközben 90%-ban poligám beállítottságúak az emberek..." - Az emberek. Értem. Mind a több mint 7 milliárd, mert te azt tudod. Ismét egy komoly társadalomtudós kollégával van dolgunk, aki igazán nagyszabású, milliárdos nagyságrendű kutatásait tárja elénk, mélyreható következtetéseket vonva le arról, hogy MI mit akarunk. Mert ismételten: ő tudja.

Én meg azt tudom, hogy az állatvilágból már elég rég kinőttünk (már aki)...

2017. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
81%
Voltam már nyitott kapcsolatban, én elnéztem neki, mert jó volt vele, de belül meggyilkol. Nincs az az intim, belsőséges, érzelmeken alapuló kapcsolat. Ugyanakkor én sem hiszek az abszolút hűségben.
2017. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 A kérdező kommentje:
De tudod a férfiak és a nők teljesen mások. A nők ha jó a kapcsolat nem akarnak szexelni általában más férfival, de hidd el a férfiak döntő többsége, imádja, megbecsüli, szereti a barátnőjét, mégis vágyik egy kis újdonságra, egy más nőre esetleg, amiben igazság szerint semmi elítélendő nincs. Persze ezt nem fogják sosem bevallani egy monogám kapcsolatban, mert sajnos kilennének dobva érte... Ezért vagyok teljesen monogám ellenes. Tudod, ha soha többé nem akarnék senkivel lefeküdni, csak a barátnőmmel, még akkor is szeretnék jogot, hogy ha akarom megtehessem.
2017. jan. 22. 23:37
 9/89 A kérdező kommentje:
Kedves 6. válaszoló, tudod a cinizmusod nem fogja elérvényteleníteni az érvelésemet, egyébként pedig ha utána keresel hiteles források bizonyítják, hogy a számadatok amiket írtam nagyjából hasonlóak.
2017. jan. 22. 23:39
 10/89 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! És te is hagynád a barátnődnek hogy ő is kalandozhasson ha úgy akarja?

Mert mondjuk ő is ki szeretné próbálni egy másik férfival akinek mondjuk egy kicsit nagyobb a szerszáma meg ilyenek.

Hagynád neki?

2017. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!