Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Régi megcsalás, szakítsunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi megcsalás, szakítsunk?

Figyelt kérdés

Boldog házasság, 1 gyerek, stb. Kb 5 éve egyszer megcsalt a párom, most derült ki. Ti mit tennétek, válás, vagy ne törődjek vele?

Ha akkor derült volna ki, mit tettetek volna? Szakítás vagy sem? Mi a különbség?


2017. jan. 23. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek előtt történik és derül ki, akkor számomra egyértelmű szakítás. Ebben az esetben nem tudom, rég volt, emiatt borítani mindent. Hát... Jól meg kell gondolni, szerintem. Amúgy meg ha túl tudod tenni magad rajta, és nem fog állandóan ott motoszkálni a fejedben, és valóban továbbra is "boldog" tud maradni az a házasság, akkor meg is van a válasz. Ha viszont sosem tudod túltenni magad rajta, akkor válni kell...
2017. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derult ki es mi a garancia, hogy csak az az egy volt?
2017. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tudnék benne bízni ezek után, mi a garancia rá,hogy tényleg csak egyszer csalt meg?

Én nagyon elítélem a megcsalást,de úgy vagyok vele,hogyha már megtörtént inkább legyen őszinte,mondja el.Ha így utólag derül ki véletlenül,akkor egészen biztosan nem maradnék vele.

Aki szeret és tisztel,az ha meg is csal ,legalább elmondja.

2017. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Idővel ki fog derülni, hogy túl tudsz-e ezen lépni, vagy elveszett a bizalom, és többé nem tudsz rá ugyanúgy nézni.

Könnyebb azt mondani, hogy nem történt semmi, és a gyerek miatt együtt maradtok, mint megcsinálni. Nem mindenki tudja elfelejteni, hogy a párja megcsalta, és gyanakvóvá válik, elkezd féltékenykedni, stb. A végén mindenképp rámegy a kapcsolat.

2017. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Aki szeret és tisztel,az ha meg is csal ,legalább elmondja." Ez egy nagy baromság, már elnézést. Aki szeret és tisztel, az nem akar fájdalmat okozni. És ha már úgy alakult, hogy egy alkoholmámoros buliban félrelépett, legkevesebb, amit tehet, hogy nem dörgöli az orrod alá.

Nem hiszem, hogy volt más is, így utólag emlékszem is, hogy egyik napról a másikra antialkoholista lett. Na ez azután a legénzbúcsú után volt, amikor megesett a dolog. Azt hittem egyszerúen sokat ivott, most már tudom miért nem iszik többet.

Úgy tudtam meg, hogy egy jóakaró haverja, rávette, hogy vallja be, mert az a "tisztességes". Hát jobb lett volna, ha tartja a száját.

2017. jan. 23. 12:47
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Az alkohol csak a löketet adja. Meg akarta tenni, és a pia segített bátorságot adni.

Hagyd el! Képzeld csak el ahogy nagyokat nyögdécselve ugrál más farkán. Képzeld csak el, ahogy jóízűen a hátsójába markolnak és tolják.

Undorító nem? :)

2017. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leggázabb, ha legénybúcsún csinálják. (Mindegy, hogy kién.) Ennél még egy spontán történő szex is jobb. Én elhagynám.
2017. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os: Már miért lenne ez undorító?
2017. jan. 24. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Hmm... Hát hallottam már olyan emberekről, aki szeretik ha tolják az asszonyt. Igazad van, az gyönyörű. :D
2017. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legénybúcsú volt, tehát egyértelmű, hogy a megcsaló a férj, nem a feleség...
2017. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!