Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adnátok tippeket, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket, hogyan lehetne a barátnőmet kicsit "megszoritani"?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy megcsalt a barátnőm,megbocsátottam neki,de elég sok dolog hozzá köt ugyhogy,szeretném hogy érezze ő is hogy én is kellek valakinek,érezze hogy milyen rossz dolog amit tett,és nem utolsó sorban,a fejére akarok koppintani azzal,hogy több ilyet ne csináljon,azóta nagyon féltékeny és nagyon fél attól,hogy visszakapja amit adott,tippeket adnátok? köszi.
2017. jan. 23. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó hírem, ha koppintasz ha nem, újra meg fog csalni.


Valami hiányzott neki a kapcsolatból, hiányozni fog továbbra is.

2017. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem adok tippet mert a bosszú nem megoldás...
2017. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem bosszút akarok csak kicsit ő is érezze a törödést
2017. jan. 23. 15:20
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ha a párom meg csalna én nem bocsájtanék meg!

Nem véletlenül csalt meg a barátnőd, valami nagyon hiányozhat a kapcsolatotokból amit tőled nem kapott meg. Na meg én ezt gyerekesnek tartom hogy meg szeretnéd szorítani a barátnődet!Felnőtt emberek nem csinálnak ilyeneket

2017. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Csald meg te is.
2017. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
erre gondoltam már én is
2017. jan. 23. 15:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy kaphatná vissza amit tett, ha te is megcsalod. Viszont így valószínűleg igencsak megromlik a kapcsolatotok, ha eddig nem is romlott meg, és lehet, hogy szakítás lesz a vége. Bár lehet jobb lenne így, gondolom bizalmad már nincs felé.
2017. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az oda-vissza csalom dolognak semmi értelme, az eddigi fos kapcsolatotok még fosabb lesz.

Ez kell neked? Hajrá!

2017. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hozzáállás csak ront a helyzeten, nem javít semmin.


Nem azzal foglalkozol, hogy mi lehetett a probléma, mi hiányzott a kapcsolatból, miért nem láttad az előjeleit a megcsalásnak, hanem kicsinyes, gyerekes bosszút tervezgetsz. Ráadásul a barátnőd bizalmatlanságát is csak tovább erősítenéd ezzel.


Feltételezem, hogy azért bocsátottál meg neki, mert fenn akarod tartani a kapcsolatotokat. Ha tényleg ez a helyzet, akkor:

- el kéne felejtened a bosszúállást;

- meg kéne erősítened a barátnődet, hogy ne féltékenykedjen;

- együtt ki kéne derítenetek, hogy mi vezetett a megcsaláshoz;

- ez alapján kitalálni, hogy mit kéne máshogy csinálnotok, hogy elkerüljétek ugyanazt a hibát.


Sajnos nagyon sokszor félre kell tenned a saját egódat, amikor a kapcsolatról van szó. Ha tényleg szeretnél a lánnyal maradni, akkor tedd félre az egód, és dolgozz a bajok megoldásán inkább.

2017. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek bocsájtottál meg neki, ha utána meg a bosszún töröd a fejed?Asszem erre írják, hogy fuck logic....
2017. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!