Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Egy kicsi gyerekünk van és ismét terhes. Elmondjam neki, hátha észhez tér és megváltoznak a dolgok?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 1 éves éves kislányunk, és most ismét terhes a feleségem. Az utóbbi 1-2 évben eltávolodtunk egymástól, és ez a terhességgel kezdődött. Nem tudom, miért változott meg. Hónapról hónapra egyre jobban befordult, nagyon ingerlékeny lett és hiába közeledtem felé már nem volt olyan, mint régen. Gondoltam, ez a szülés után elmúlik, de azóta is ilyen. Már a terhesség alatt megcsaltam sajnos, mert a szexuális életünk egyenlő lett a 0-val és én az ilyesmit nem bírom. Szeretőm van, aki most azt szeretné, hogy hagyjam el a feleségem, és költözzünk össze. A kislányt is vállalná. Én nem akarom ezt tenni, mert szeretem azt a nőt, akit 3 éve megismertem, de ha nem képes változtatni a dolgokon, akkor kénytelen leszek asztalt borítani. Szerintetek elmondjam neki, hogy van szeretőm, hátha változtat magán? 31/f
2017. jan. 23. 17:15
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
99%
Sztm mond el neki,hàtha kirak. Ha van esze ôszepakolja a cucaid.
2017. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
nehezen hogyha enyém a ház
2017. jan. 23. 17:20
 3/59 anonim ***** válasza:
97%

Hát szerintem meg nem szeretted igazán a párodat.

Azért mert pár hónapig nincs szex, már lukat kellett keresni gyorsan?

Ha a másik hölgy terhes lesz és ne adja semmi, de eltiltják mondjuk bármilyen szexuális tevékenységtől (a gyerek épsége érdekében), akkor megint csak keresel egy másik lukat?


El nem tudom képzelni, hol volt itt a nagy szerelem :/

Sajnállak, meg a feleségedet is. Elég állatias viselkedés ez, hogy ennyire nem lehet kordában tartani a szexuális vágyadat :(

2017. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
99%

Aham. Mondd csak el neki. Biztos változtat magán. :) Gyűlölni fog és azon lesz hogy kicsináljon. :) Jóindulatot és megértést még véletlenül se remélj tőle.

Sok sikert! ;)

2017. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
96%

B+ terhes volt!!!!!

Nem hallottál még róla, hogy a nőknél terhesség alatt tombolnak a hormonok? Nekik nem csak egy élvezés és kész...

Hihetetlenül undorító, amikor valaki a terhes feleségét csalja azért, mert nincs szex...

2017. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
88%

Terhesség alatt nem szexel az normális. Utána már kevésbé. Megcsalás helyett meg kellett volna beszélni a dolgot. Most már mindegy mit csinálsz. Te már elég türelmetlen vagy még ha változtatna is, ő meg el lett árulva miért változna. Ennek már annyi bármit is teszel.

30/f

2017. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt neked mondani semmit, majd borít asztalt a kis szeretőd, aki azt akarja, hogy elváljatok, és megkaphasson téged. Hogy neki mi a fenének kell olyan pasi, aki a terhes feleségét is csalja, azt én mondjuk nem érthetem, de hát én nős férfival se kezdenék, nem vagyunk egyformák.


Tehát azt mondod, hogy mióta terhes a párod, megváltozott? Nahát, micsoda meglepetés, hogy a terhesség és a gyerekvállalás változással jár... És te ezt úgy orvosoltad, hogy azóta is félrekúrsz, miközben röpke három éve vagytok együtt, és ez alatt sikerült már összehozni a második gyereket is.


Remek!

Majd mosolyogj szélesen, mikor a fizetésed felét átutalod gyerektartásként, az új csajod meg bejelenti, hogy terhes, egyébként meg nincs kedve szexelni.


A helyzeted egyébként a reménytelen és a menthetetlen között ingadozik. Szerinted, mennyire lesz jó híred, hogy a terhes feleséged elhagyod egy másikért, és kirakod a házból? Biztos sokan fognak neked innentől előre köszönni...

A válást pedig legfeljebb csak elodázni tudod, elkerülni semmi esetre sem. Ha egyszer a szeretőd már elhatározta, hogy te válni fogsz, akkor válni fogsz, afelől ne legyen kétséged, majd ő intézkedik.

2017. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
96%

1es vagyok.

Ha hàzasok vagytok nem biztos hogy a Tiéd a hàz. Ha mégis akkor se szereted. A legaljassabb hûzàs h terhessen kerestél fris puncit. Amikor a te gyerekedet vàrta. És ràadàsul nem egyszeri alkalom volt,hanem szeretôt tartasz.

Mond el neki,aztan kôldözhetsz ôsze a szeretôddel.

2017. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
98%
Már hogy szeretnéd, ha megcsaltad? Ember, növessz már gerincet és állj elé, vagy ehhez már nincs tököd? Szánalom.
2017. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
94%
Itt t vagy az, akinek észhez kéne térnie, te s€ggarc. Ha nem a f^szod lenne az agyad helyén, tán még értenéd is. Gusztustalan féreg vagy és még neked áll feljebb? Talán kicsit korai volt még gyereket vállalni egy olyan kapcsolatban, ahol nem szereted a nőt. Kicsit se. Még akkor se, ha ezzel áltatod magad, és őt hibáztatod, mert terhesen megváltozott...
2017. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!