Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól gondolom, hogy a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a férfiakat csak azért zavarja a megcsalás, mert bántja az egójukat?

Figyelt kérdés
Mert ha lánnyal csalja meg a barátnő/feleség, akkor sok helyen hallani, hogy azt még meg tudja bocsátani, az nem is igazi megcsalás, sőt, még szívesen nézné is, stb. De ha férfival, akkor az ott világvége. Tehát nem is az a bajuk, hogy a feleségüket más használja, hanem hogy egy másik férfi, és ez zavarja őket, tehát az egész igazából csak a férfi egójukról szól, ami meg lett sértve, hogy mi az, hogy nem ő az egyetlen férfi az adott nő életében.

2017. febr. 5. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Oké és ezen mit csodálkozol vagy mi olyan meglepő ebben? Elég buta lehetsz.
2017. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Az egóm nem sérül. Az árulókat rühellem.

30/f

2017. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az egoról szól. Egyszerűen annyi hogy a PÁRkapcsolat nekem két emberről szól, nem háromról, meg többről (nyilván ide nem értendők a barátok, csalad stb., tehát nem arra gondoltam hogy lekorlátozom az életét).

Igazából ezt a megcsalás dolgot sem értem. Ha problémája van az embernek, szól, hogy ez és ez van, próbálok változtatni. Ha nem sikerül, akkor meg megmondja hogy "ne haragudj, nem vagy vonzó/férfias stb. számomra, nagyon jó volt veled, de vége". Tudomásul veszem, viszlát és ennyi. Neki jó mert megszabadul tőlem, nekem jó mert nem érzem úgy hogy átvert. Kész.

2017. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért zavar nemtől függetlenül mindenkit a megcsalás, mert a barátja/barátnője átverte őt: úgy volt, hogy nem dug mással, aztán mégis dugott. Ez teljesen természetes, hogy zavarja az embereket, gondolom, te se szeretnéd, ha a számodra legfontosabb ember egy jó nagyot hazudna neked, és valószínűleg meggondolnád, továbbra is akarsz-e vele élni vagy sem.


No de akkor felmerül a kérdés: Miért nem élnek az emberek (vagyis a nagy részük) nyitott kapcsolatokban, megegyezve, hogy érzelmek nélkül bárki dughat bárkivel. Hiszen ebben az esetben nem lenne a hazugság része a dolognak. Erre a kérdésre két válaszom van: lehet, hogy az érzelmek nélküli szex nem működne, és előbb-utóbb érzelmek is előkerülnének vagy tényleg az emberek egóját bántja a dolog.

2017. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem gondolod jól.
2017. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Igen.


A nők ellenben többnyire attól félnek, hogy a férfinak a másik iránt is lehetnek érzelmei. Ugye mindenki magából indul ki. Pedig 90%-ban pont fordítva van.

2017. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jól gondolod.:)
2017. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Jól. És nekik mindent szabad, az nem megcsalás.
2017. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Rosszul gondolod.


Azért zavar mert utánna nincs bizalom, elvesztette a hitelét előttem.

Aki ilyen szinten képes megbántani, az mehet amerre lát.

Ugyanúgy zavarna ha nővel csinàlnà. Ugyanis elvileg azért van velem mert megkapja a kapcsolatunktól azt amit szeretne. Ha megcsal , akkor valamit nem tudtam megadni, ebben az esetben mint írtam , keressen mást aki meg tudja neki adni.

A férfi vagy nő akivel megcsal , nem érdekel nem haragszom rá, nem az ő hibája, ő csak kihasználja a lehetőséget.

2017. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Igazad van, szerintem is csak erről szól. Nekem rendben van az egóm, így az sem lenne a világvége, ha férfival csal meg. Biztos vagyok benne, hogy vissza akarna jönni, mert én jobb vagyok neki. És vissza is fogadnám, mert nekem sem kell más. :)
2017. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!