Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki sokáig tépelődött, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sokáig tépelődött, hogy megcsalja-e a párját, annak végül mi adta meg az utolsó lökést?

Figyelt kérdés
Megbánta vagy nem? Milyen érzés volt utána? Kiderült vagy titokban tudta tartani?
2017. máj. 13. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem a megcsalásra kellene utolsó löket, hanem a szakításra.Na de én ehhez 4 évtized után nem értek..
2017. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Elmentünk bevásárolni, szoknya volt rajta.

Azt mondta, annyira beizgult rám, hogy rögtön szeretkezni akar.

Én nem tudtam félreállni sehol, erre ő lehúzta a szoknya alól a bugyiját, és odarakta az arcomba.

Ott dőlt el hogy az asszony megy a levesbe.

45F szerető 22L, feleség 44N

2017. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, amennyiben ez komoly, szívből gratulálok... nyomorult.
2017. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Én ittasan tettem. Egy buliba mentem, de akkoriban elég szar lelkiállapotban voltam, sokat ittam, barátommal is rossz volt a kapcsolatunk és akkor smároltam 2 sráccal. Jól esett, nem mondtam el neki. Viszont a fagyi visszanyalt. Utána végül is azért szakítottunk, mert megcsalt.


Ennek így kellett lennie. Nem volt már jó végefele a kapcsolatunk.


19

2017. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talan az a tudat, hogy eddigi, hosszabb parkapcsolataim soran mennyi ilyen alkalmat hagytam ki, vegül hiaba.

A masik, hogy baratnömnek messzire nincs annyi igenye együttletre, intimitasra es szenvedelyre, mint nekem.

Az utolso löketet meg vegül az adta, hogy a lany, aki ram nyomult teljesen tisztaban volt a szituval, mondta, hogy ö megelegszik azzal, amit en adni hajlando vagyok neki magambol es nem fog kinozni remenyeivel. Aztan letepert, en meg, mint egy lancaitol felszabadult tigris nekiestem. Eletem egyik leghatalmasabb szeretkezese volt, amit azota is nehezemre esik megbanni. A szeretövel mar reg vege a viszonyunknak, baratnömmel pedig meg mindig együtt vagyunk.

2017. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem volt utolso lokes, egyszeruen ugy ereztem h ennek most van itt az ideje es a szex iranti vagyam erosebb volt mint a ferjem irant erzett szeretetem.

Milyen volt?


Isteni, a vilag legjobb szexet eltem meg es utana kb repkedtem az utcan boldogsagomban:-))))Felszabadito volt, gyenged, szexi....

Mindig titokban maradt,ket ember tud rola, az egyik az anyukam, a masik a legjobb baratom.


Megbanas? Egy szal se. Azt bannam ha kihagytam volna:-))))

2017. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!