Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Háromszor is megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromszor is megcsaltam a párom. Meg lehet ezt bocsátani?

Figyelt kérdés

A barátom volt nekem az első, 2 éve járunk. Nagyon szeretem, de kíváncsi voltam másra is, ezért még egy éve összejöttem mással is. Megbántam, de azóta ismét elgyengültem, volt azóta még két barátság extrákkal kapcsolatom. Most úgy érzem, hogy undorító amit tettem, nem kellett volna. A barátommal a legjobb a szex is, a kapcsolatunk is, nem akarok többet gondolni se másra. Nem szeretném neki elmondani, vele akarok maradni. De hogyan tudnám ezt magamban helyretenni?

20\l



2017. jún. 7. 18:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

semmiképp ne mond el....

akkor a jóisten se hozza vissza az ifjút

2017. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

20 éves vagy, mégis mit akarsz?

Egy életen át cipelni ezt a terhet?

Te most kvázi azt akarod, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon, viszont ez így nem működik.

Az nem baj, hogy kíváncsi voltál, az természetes, de akkor annak az lett volna a módja, hogy szakítasz a barátoddal és kiéled magadat.

Ha korrekt vagy akkor véget vetsz ennek a kapcsolatnak.

2017. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

remélem kiderül és kivág téged a 3,14csába, megérdemelnéd! Ő meg megérdemelne egy hűséges nőt.


lehet leszavazni!

2017. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%

Vannak még így mások is ne aggódj. Hisz ő volt az első szóval kíváncsi voltál milyen mással. Még ha egynél megbánod és soha nem mondod el, azt mondom oké. Mert fiatalság, mert tapasztalat hiány, meg még egyéb dologra lehet fogni. De hogy 3 szor is? Lehet hogy nem vele akarsz maradni örökre?


Tisztázd magadban a dolgokat és ha vele akarsz maradni ne mondd el. Az más kérdés, hogy megérdemelné, de megbocsájtani biztos nem bocsájtaná meg. Ha egy idő után győz a lelkiismereted úgyis ki fog belőled bukni, ha meg ezt le tudod győzni, akkor meg becsüld meg ezentúl és reméld, hogy nem derül ki. Kicsit egoista felfogás és ezzel a cselekedettel csak a saját érdekeidet nézed majd. De tudjuk be annak hogy még fiatal vagy.

2017. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Hagyjuk mar... legalabb egy anonim forumon ne hazudj bele mindenki arcaba, te buta pi-csa...
2017. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
A lelkiismereteddel nem fogsz tudni elszámolni, de tégy meg annyit, hogy elmondod a barátodnak, hogy ne kelljen szembeköpnöd magad. Joga van dönteni, ez az ő dolga, te már megtetted a magadét.
2017. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. A r*b@nckodast amugy sem tudod kiolni magadadbol.
2017. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most őszintén: szerintem te rohadtul nem azért csaltad meg ennyiszer a barátodat, mert ő volt neked az első... Ez csak kifogás, és talán még magadnak is hazudsz!


Mondom ezt úgy, hogy én is 5 éve vagyok a barátommal, ő kiélte magát, én nem. Szóval elhiheted, hogy teljesen megértem , és tudom, milyen az a kíváncsiság, ami előbukkan olykor. Bennem is bennem volt egy időben sokszor, hogy sajnáltam, hogy ez kimaradt, meg lemaradok esetleg valamiről.


Na de te nem egyszerűen kipróbáltad mással, hogy vajon milyen lehet:

-egy éve összejöttem mással

-a még két barátság extrákkal kapcsolatom. --> "Kapcsolatod..."


Magyarul te nem hogy nem egyszer, de ugyanazon emberrel többször is lefeküdtél és viszonyod volt mindeközben...


Bennem pl van/volt olykor kíváncsiság, ez valahol természetes ( nem csaltam meg az 5 év alatt soha a párom, pedig nem vagyok ronda nő sem).


De te miért hazudsz magadnak? Könnyebb a lelki ismeretednek erre fogni?

Szerintem te is sejted, hogy itt nem a kíváncsiságról van már rég szó...

26N

2017. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Kár erőltetni az a kapcsolatot, nem véletlenül alakult így. Egy boldog nőnek eszébe sem jut félrelépni. Kíváncsiság ide-oda. Én is kíváncsi vagyok, mégsem csinálok ilyesmiket. Prédikálhatnék itt a felelősségről, az előre gondolkodásról vagy a gerincről, teljesen mindegy, az első mondatomon úgy sem változtat. A kíváncsiság és a vágjunk is bele között óriási szakadék van.

Az elsővel amúgy, pláne ha nem egy jöttment kapcsolat elég nehéz szakítani. Ezt megértem.

2017. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
Ribi. Mond csak el ,ha mr megtetted. Legyen benned gerinc és merj elé állni. Reméljük kivág,mint macskát sz.ni!!! Aztán mehetszö,amerre akarsz..
2017. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!