Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy megcsalásban menyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megcsalásban menyire okolható a harmadik fél? Reá szokták fogni, hogy ő lépett be a kapcsolatba, szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem tud arról, hogy a másik kapcsolatban van, akkor teljesen ártatlan, hiszen jóhiszeműen járt el.


Ha tud róla, akkor annyiban elitélhető, hogy önzően viselkedett, hiszen pontosan tudta, hogy a másik párját bántani fogja a megcsalás, ha kiderül, mégis belement, mert vágyott rá.


Ugyanakkor egy megcsaláshoz mindig két fél kell, szóval a fő felelős mindig az, aki megcsalja a párját.

2017. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
ha tud róla, hogy a partner foglalt, akkor ugyanúgy patkány
2017. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha tudja hogy kapcsolatban van a másik fél akkor mind ketten hibásak. Ha nem tudja, akkor csak a félre kacsingató ember a hibás.
2017. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
A harmadik fél akármilyen is, de nem ő okolható, hanem aki félrelépett. Az a hűség semmit nem ér, ami csak addig tart,a míg nincs kísértés.
2017. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Semennyire.
2017. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Okolható a megcsaló,és okolható az a fél,aki sz..rik minden másra az ösztönein kívül.Zárja le mindenki azt,amit le kell,aztán legyen mindenki boldog.
2017. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Én voltam szerető, nem kívánom az ellenségemnek se az önutálatot, a bűntudatot, amit éreztem amiatt, hogy amíg én jól érzem magam valaki MÁS férjével, egy nő otthon várja. Addig mondjuk pont nem érdekelt, és mintha direkt sodródtam volna bele ebbe a helyzetbe, hogy sz@ralaknak tarthassam magam (az is voltam, szóval sikerült), de tudod, aki csaló, az megtalálja a partnerét. Feltételezem, rajtam kívül is volt nője, és mindnek ugyanúgy behazudta, hogy elhagyja miatta a feleségét. Nyilván ez nem menti fel a szeretőt, de még mindig nem én éltem kapcsolatban, hanem az a férfi.
2017. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Sztem a következő a felállás :

1. Mindínki cak a megcsalás ténye után vádaskodik. Azt soha senki nem mérlegeli, miért jutott valaki odáig, hogy megcsalja a párját, annak is oka van neeeem ?

2. Szűkebb látószöggel a megcsaló a hibás, a harmadik nem.

3. Egy bizonyos idő után nem a testiség az elsődleges összetartozás jele. Tudomásul kellene venni, hogy a holtomiglan-holtodiglan az egy nagy katolikus baromság.

Társadalmi elvárásoknak megfelelniakarás stb stb.


A világ legtermészetesebb dolga, hogy mind a nő, mind a férfi kíváncsi másokkal való együttlétre, x idő múlva.

Ha tiltjuk, ha követelőzünk, mindegy hogy hogyan akajuk megakadályozni, akkor is bekövetkezik. És ha ilyenkor az új féllel sokkal jobb lesz, azután a fjünktetejére állhatunk, akkor is lelép a másik ahhoz, akivel jobb volt. Az már más kérdés hoyg hosszú távon emberileg is jobb lesz e, ez a rizikó benne. Max ha odahegeszted a párodat a radiátorhoz, akkor nem teszi meg, ha jön a belső késztetés.

Javaslom a megcsaltaknak, nézzenek magukba egy kicsit, vajon miért lett kíváncsi a partner kikacsingatni. Úgyanis itt keresendő az ok. (már ha meg akarjuk fejteni).

Könnyű a bekövetkezés után pocskondiázni a másikat, de hogy mi juttatta odáig, az fontosabb sztem.

2017. júl. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem kell hibáztatni a harmadik felet.

A megcsaló párt kell okolni. Ő volt kapcsolatban, ő neki kellett volna gondolni a párjára és nem megcsalni, elárulni.

Akiben van kicsi gerinc, az szakít legalább és utána meg máshoz.

Egyedül a megcsaló a hibás.

A harmadik fél is persze lehet lelketlen,gerinctelen ha tud arról, hogy van párja a másiknak. De nem ő a hibás.

Akit lehet vinni, azért nem kár.:D

Az exem is összejött egy csajjal, amíg még velem volt.Bár hamar szakított velem, de akkor is furcsálltam, hogy a csaj tudta, hogy vagyok neki és mégis összejött vele.

De hát az exemen kívül másra nem haragudtam.

Max sajnáltam a csajt, akit egyszer lehet vinni, azt máskor is..

És igazam is lett, a csajt is megcsalta utánam egy másikkal.

Vannak ilyenek sajnos.

2017. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen a megcsaló a legnagyobb hibás, de attól még elítélem a harmadikat is, ha tudott arról, hogy a másik párkapcsolatban van, és tojt bele.
2017. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!