Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért alakult ki a társadalomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki a társadalomban, hogy a megcsalás egy olyan irdatlanul borzasztó dolog?

Figyelt kérdés

..értem ez alatt például, amikor valaki már az elején arról beszél a barátnőinek, hogy "ha meg mer csalni akkor egyből kiteszem a szűrét!!!" ..nektek mi a véleményetek erről? miért nincs benne alapvetően a társadalomban a "miért"-ek keresése ezzel kapcsolatban? vagy, hogy esetleg a megcsalt sem tett eleget azért, hogy a párkapcsolat jól működjön... de tényleg mire fel ez az egyből elítélés??

21/ L



2017. nov. 1. 18:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy kőbe vésett dolog, nyitott kapcsolatok ide, édeshármasok oda. A "csalás" szó is elítélendő önmagában, nincs ez másképp akkor sem, ha megkapja maga elé az igekötőt.
2017. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Heart of Darkness ***** válasza:
95%
Én csak azt nem értem, hogy miért kell megcsalni bárkit? Ha nem jó a kapcsolat akkor szakítani kell és kész..
2017. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van, mert gondolják, hogyha ilyen téren felelőtlen, akkor az élet más területein is az lehet. Illetve a társadalmi norma nem ez.
2017. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

Mert tényleg borzasztó dolog. Ha te "leszerződsz" valamire, nem érzed magad átverve, ha kiderül, mégsem azt kapod?

A megcsalás azért borzasztó, mert a másik háta mögött történik.

2017. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem szeretnék nemi beteg lenni és most ezt komolyan ki kell fejteni???? Nálad bajok vannak kérdező -.-
2017. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
7%
Borzasztó persze és előbb szakítani kell, blabla. De nem kéne úgy csinálni mintha embert ölt volna. Sose értettem.
2017. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A legrosszabb ***** válasza:
88%
Szerinted nem az? Szerintem az. Gyakorlatilag a párod hátába döföd a kést, de no problemo, sokatok lelkiismeret-furdalás nélkül megteszi, mert megcsalással aztán meg lehet oldani egy veszekedést. Bennem leginkább az a kérdés merül fel, hogy miért egyből a megcsalás kártyalapját húzzák elő a pakliból a problémák megoldására.
2017. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

Nem mindegy ? Több száz éve monogám kapcsolatot értenek alatta, amiben, ha megszegig a monogámiát, akkor a másik lelép. Ennyi. Közlik csak, hogy kizárólagosság van vagy nincs semmi. Ennyi.

31/f

2017. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Manapsag rengeteg nemi betegseget el lehet kapni.Egy uj keletu dolog a HPV!ami gumival valo szeretkezesnel is atadhato.Sajnos ismeretsegi koromben innen derult ki a megcsalas.Egy artatlan nogyogyaszati vizsgalatnal.es komolyabb gondot is okoz.sajnos a mehnyakrak ennek a virusnak koszonhetoen alakul ki es ha egyszer elkapod orokke benned marad es fertozol.amugyis elitelem a megcsalast.ha egy kapcsolatban mindket fel hiseget fogad akkor ne szegjek meg.ha meg valaki nem kepes betartani eljen a sajat torvenyei szerint es ne basszon at

masik embert.senki sem szol bele mas

elwtebe,ha valaki mindennap masik emberrel akar agyba bujni hat tegye de szinglikent.az az o dolga.de ha valakinek mast igersz vagy betartod vagy elengeded.ennyi lenne.csak sok ember hyava maganak is bevallani h monogamiara keptelen.nem is ertem ilyen embernek

minek parkapcsolat??

2017. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
1. : de a "csalás" szót..ki is adta ehhez a jelentéshez? kisbödönke is lehetne a neve :D
2017. nov. 1. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!