Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy évekig tartó párhuzamos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évekig tartó párhuzamos kapcsolatot megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki, hogy egy kedves barátnőmet 3 évig csalta a párja egy másik nővel. Ezzel a másik nővel, már 2013-ban megszakadt a férfi kapcsolata, a barátnőmmel még mindig együtt vannak, mert ő csak nemrég tudta meg egy régi, takarításból előkerült levelezéskupacból, hogy volt a férfinak ez a nő. Teljesen összeomlott, hát még, amikor a dátumok alapján látta, hogy egyik nap a férfi vele volt, szexeltek, másnap már a nővel volt, harmadnap ismét a barátnőmmel és ez így ment 3 évig. A kapcsolat azért került lezárásra (levelekből kiderült), mert 3 év után a nő (aki szintén nem tudott bnőmről)elkezdett követelőzni, hogy 3 év után a férfi vegye el. Ekkor a férfi kidobta. A barátnőm nem tud dönteni, a férfi esküszik, hogy ennek vége (ami igaz is), meg a nő semmit se jelentett neki,de ki tudja hány ilyen van és lesz még? Közös gyerek szerencsére még nincs. Dobja ki a barátnő a pasit?

2017. dec. 17. 09:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha "semmit se jelentett neki", akkor nem tartott volna 3 éven keresztül. Még csak nem is szerető státuszban volt ez a nő, hanem kvázi egy második barátnőnek, ami szerintem még durvább, mint ha legalább tudott volna arról, hogy van egy másik nő is. Amúgy bennem felmerült a kérdés: ha a barátnődben fogalmazódtak volna meg előbb olyan igények, mint házasság és elköteleződés, akkor őt dobja ki és még mindig a másik csajjal lenne?


Számomra nincs semmilyen mentség, semmilyen jóvátétel, aki éveken keresztül két párkapcsolatban él, azzal én nem akarnám folytatni, és sohasem tudna meggyőzni arról, hogy nem fog újra megtörténni és hogy elég neki a mi kapcsolatunk. Ha egy egyszeri esetről van szó, ami után mondjuk lelkiismeret furdalással elém áll, hogy elvitte a hév vagy ki tudja, ott még látok esélyt arra, hogy közös munkával eljussunk a megbocsátásig és tudjuk bizalommal folytatni, de hát ez egészen más tészta.

2017. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Végülis már négy éve nincs semmi... De azért én nem tudnék ezek után megbízni a pasiban. Nincs gyerek, nincs házasság, én lépnék.
2017. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszek abban, hogy 3 évig vele volt, de nem jelentett semmit.

Én 4 éve vagyok egy házas férfival, és igenis, jelent valamit. Sőt!!!

Úgy jár hozzám, mintha haza járna, szinte ez a második otthona. Együtt főzünk, beszélgetünk, szexelünk, segít ha valamit meg kell csinálni. Csak annyi, hogy nem vagyunk együtt a hét napból csak 2-3-at, ahogy alakul. Sok barátja, ismerőse is tud rólunk.

Úgyhogy ne hidd hogy az a három év semmit nem jelentett..

2017. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kidobnam.
2017. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
A kedves barátnődet választotta, tehát őt szereti, így a kedves barátnőd feladata, hogy kidobja, ha van esze.
2017. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

#3:

Pár év, és macskás nő leszel! :D

2017. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
5-ös ez vicc hogy őt szereti. Ha szeretné, nem lett volna egy 3 éves viszonya. Ha valakit szeretek egy éjszakás sincs, nem hogy hosszú évekig viszony.
2017. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintem meg egyik nőt sem szerette, mert mind2-t becsapta évekig...
2017. dec. 17. 09:26
 9/18 anonim ***** válasza:

#7:

Nem érti, nem érti... :)

https://www.youtube.com/watch?v=qblJVIdnWaY

2017. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kalap, kabát.
2017. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!