Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem 1 éve nagyon ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem 1 éve nagyon ritkán osszejar szexelni egy szintén hazas novel. Azt mondta csak szex. Nem jelentett semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 gyerekünk van. A nőnek is van gyereke. Miért tették?
2018. jan. 4. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Te járj el a nő férjéhez.

Aztán menjetek együtt...

2018. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Mi honnan tudjuk miért?

Te mit teszel?

2018. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez tipikus kamumentség ilyenkor a pasik részéről. "Nem jelentett semmit." Nem, a túrót nem. Be ne dőlj neki!
2018. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy mi lenne neked jó. Meg tudsz-e bocsátani, hiszel-e abban, hogy ez csak szex. Mennyire tudsz túllépni azon, hogy viszonya van mással.

Nekem ezek után nem lenne gyomrom a férjemhez és a bizalom is odalenne. Úgyhogy mindenkinek jobb a válás. Az onnantól már nem házasság.

Tehát ÉN válnék. De azt nem tudhatom, hogy a te esetedben mi lenne a legjobb.

Sok házasságot ez után már csak az anyagi kényszer tart össze.

2018. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez vagy kamu kerdes vagy total hulye vagy.

En ferfi vagyok tobb mint 20 eve a parommal de soha semmilyen korulmenyek kozott sem tennek sem ilyet sem hasonlot.

2018. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha neked jó egy patkánnyal élni ne tegyél semmi.

Én mit tennék? (szintén 2 gyerekünk van, de ez számomra marhára lényegtelen ilyen szempontból) Lába nem érné a földet!

2018. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát, például próbáljátok meg egyszer nyíltan, őszintén megértani és kifejezni a kapcsolatotok problémáit, hogy mi vezetett ide, és hogy mi kéne ahhoz, hogy rendbehozzátok. Aztán ha ez megvan, eldöntitek, hogy ezt képesek vagy hajlandóak vagytok-e megtenni vagy sem. Az, hogy félrelépett, valamilyen probléma tünete, következménye. Keressétek meg magát a problémát és annak okait, és kezeljétek, így vagy úgy.
2018. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

#6: szerinted mennyit ér az a kapcsolat, ahol a párodat egyik nap még a férjednek látod, másnap meg már egy patkánynak? Mennyire erős a kapcsolat, ha azonnal le tudod rombolni?


Ne érts félre, nem a fickót védem. De az, hogy egy megcsalás miatt te kész vagy bármiféle megfontolás nélkül azonnal megsemmisíteni azt, amit akár az életed nagyobbik része során építgettetek közösen, az egy végtelenül sötét és felelőtlen hozzáállás.

2018. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy kamu a férjed részéről, nem járunk csak a szexért házas nőhöz kufircolni. Legyen oly kedves és mondja meg mi a baja a házasságotokkal. Én ezek után válnék, képtelen lennék férfiként tekinteni rá többet.
2018. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Te is járj el egy nős pasival..A tudtoddal teszi ezt?
2018. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!