Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez valóban annyit számítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban annyit számítana így sok év távlatából?

Figyelt kérdés

A férjemmel már nagyon régóta együtt vagyunk. Mindig szerettem,de 20 éves korom körül sok másik fiúval megcsaltam. Soha nem jelentettek semmit,csak élveztem,hogy mennyi új dolgot kipróbálhatok a szexben és élveztem azt is,ahogy rajongtak értem. Később ezt nagyon megbántam,de nekem ezek a megcsalások a szexen kívül semmit se adtak,így jobbnak láttam nem borítani. Sokat tettünk egymásért mindig is,összeházasodtunk,gyerekünk is van,nem is volt eddig semmi probléma. Az az igazság,hogy egy rokonom tudott mindenről,mert régen elmondtam neki,és ő most ezt elmesélte a férjemnek(kicsit összevesztem ezzel a rokonommal). A férjem rákérdezett,nem akartam neki hazudni,de most nagyon maga alatt van,azt mondta nem akarja folytatni. Tudom hogy hibát követtem el,de úgy érzem,hogy bőven bizonyítottam az eltelt évek alatt,és valljuk be,20 évesen a legtöbben szeretik megélni a szexuális vágyaikat,nincs akkora jelentősége egy-egy ilyen esetnek,mint később. Értem,hogy sérti az önérzetét,de már rég nem csak a barátnője vagyok,hanem a felesége és a gyereke anyja.

29N



2018. jan. 16. 14:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Ezért még undorítóbb, amir tettél.
2018. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel úgy, hogy volt egy ház, és most az alapzatot döntötted ki alóla. Ezzel a bizonytalanságba sodortad az egészet, mivel hazugságra építetted. A férjed most megkérdőjelezi az összes eddigi tetteddet, és elvesztetted bizalmát. A legtöbb embenek ez sok lenne ennyi idő után is. Mostmár csak az idő múlik, hogy megbocsált e vagy sem.
2018. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező. Mi történik az empire states buildinggel ha megfogják az alsó tíz méterét, majd kirántják alóla. Kérlek, könyörgöm, esedezem....ennyi idősen ne lepődj meg azon, hogy a dolgokat követi a következmény is. Legyél felnőtt és próbáld méltósággal viselni. Ki lett rántva a bizalom a házasságotokból, most meg szépen összeomlik. Így működik.

31/f

2018. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
41%

A párod, elejétől rosszul állt a kapcsolathoz. Mivel az emberek használati tárgynak tekintik magukat, a párodnak is csak egy használati tárgynak kellett volna tekinteni téged.

Akkor most nem lenne semmi gondja.

2018. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%

"és valljuk be,20 évesen a legtöbben szeretik megélni a szexuális vágyaikat,nincs akkora jelentősége egy-egy ilyen esetnek,mint később"


Bődületes baromság. Aki ki akarja élni ezeket,az nem egy kapcsolatban csalja szét a párját, habem tisztességgel szingliként keres alkalmi szexet.

És igenis, ugyanakkora jelentősége van. Hazugságra építetted a jövőtöket.

23/N

2018. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
En elvalnak.
2018. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten nem ertem az embereket. Tok ugy jon le , hogy igazabol ezzel semmi baj nincs , hisz fiatal voltal es te csak elvezted.

Persze annyi agyad van , hogy tudd jobb hallgatni errol.

Nincs amugy lelkiismeretetek ?

Kerdenem az olyanoktol mint te.

Hogy netel bele a parod szemebe , (20evesen is ) hogy este meg a Pista jart benned ?

2018. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 r.sentinel ***** válasza:
6%
Sok okoska van es mindenki tokeletes az eletben, mindenki mindent elmondott a parjanak es meg a felhazugsagokat is bevallotta, hat persze diplomat is kapnak a tokeletes viselkedesukert. Jol gondolkodol, tevedtel megbantad es 20-eves korodban tortent, az mar valojaban a multe kellene legyen es nem azon morfonditoznia a ferjednek hogy most lepni kell. Ennek csak az lehet a jele hogy valami egy ideje nem mukodik koztetek es ez eppeg jol jott urugykent. Normalis esetben a jelenben elunk es nem a multat siratjuk vissza. Mindenki teved es hibazik kivetel nelkul, de tudni kell megbocsajtani es onmagunkba nezni hogy masban meglassuk a hibat de minket senki ne kritizaljon mert nem merunk szembenezni onmagunkal vagy meghallani masok kritikait.
2018. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt feldolgoztad magadban és nem jelentett semmit(szerinted). Ha már félreqrtál akkor azzal feltétlen kellett turnézni egyet és eldicsekedni a rokonnak ugye? A rokonod is szép munkát végzett, látja hogy azóta semmi erre tönkreb@$z egy családot. Miért mondta el?(Állítom hogy női rokon)Egy ekkora titkot rábízol és elárul te meg egy ici-picit megdorgáltad...Gratula. Én a palid helyében befizettetném magam VELED a Rosszlányokon egy csajszira még meg is mutatnám hogy "Nézd! Ezt fogom levarrni!", és persze kihangsúlyoznám hohy a barátnő feeling miatt választottam ezt. Utána kvittek vagyunk.
2018. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
28%

Hát gázcsi a szitu 😃

Gondolom majd beletörődik, pont azért, mert már túl mélyre mentetek a kapcsolatban

Ehhez idő kell. Sok. Sok. Időőő...

2018. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!