Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek a "harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "harmadik személyről"?

Figyelt kérdés
Akinek nincs kapcsolata, de olyan valakivel kavar, akinek van. Szóval ő nem csal meg senkit, viszont részt vesz egy megcsalásban.

2018. jan. 31. 11:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanolyan undorító.
2018. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem sok jót gondolok a harmadik félről. Először is, nem tisztességes dolog olyan emberrel kavarni, akinek van kapcsolata. Másodszor, akinek van egy hangyányi önbecsülése, az nem elégszik meg a szerető szerepével. Ugyanakkor meggyőződésem, hogy nem a harmadik fêl teszi tönkre az idillt. A harmadik fél akkor kerül színre, amikor megbomlott az idill.
2018. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Számomra felfoghatatlan, hogy miért vágyik bárki erre, hogy egy ürítőlyuk, vagy egy élő vibrátor legyen... nem tudom őket megérteni, és nem tartom őket túlzottan okosnak.

Emellett ugyan nem csal meg senkit, szóval a kedves partnerénél mindenképp jobb, viszont számára maga a megcsalás mint jelenség, elfogadhatónak számít, így azért sokkal nem jobb a másiknál, bízni nem tudnék ilyen emberben.

2018. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
42%
En bevallom, voltam harmadik személy. Először csak beszélgettünk, haverkodtunk, de már akkor is tetszett. Megígérte, hogy szakít a barátnőjével (nem házasság volt, gyerekük sincs, akkor nem tettem volna). A szakításra azért kellett várni, mert a lánnyal történt pár rossz dolog, és nehezen viselte. Igazából nem azért voltam vele, mert szeretem a foglalt férfiakat, hanem azért, mert őt szerettem. Rosszul éreztem magam a lány miatt, ráadásul nem voltam abban biztos, hogy tényleg szakít vele. De ő is engem szeretett, ezért amikor csitultak a dolgok, szakított vele. Szex csak akkor volt, amikor ketten voltunk a kapcsolatban, mert ő is így tartotta fairnek. Azóta 2 éve együtt vagyunk. Nem tudom, másoknak mi a véleménye erről (rólam), de azt tudom, hogy nem egy jó kapcsolat elrontásáról tehetek, hanem egy rossz kapcsolat lezárásáról. És lehet, olyan, mintha magamat védeném, de egy 3. személy nem tud elrontani egy jó kapcsolatot, mert ha minden rendben lenne, miért kellene valaki más az ember életébe?
2018. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Lelkibeteg, érzelmi sérült és nárcisztikus-pszichopata emberek jellemzője.

Vagy azért megy bele, mert azt hiszi, hogy jobbat úgyse talál, és örül, hogy egyáltalán van aki legalább ennyit ad magából. Vagy nincs lelkiismerete, nincsenek emberi érzelmei, és ő se lesz szerelmes, meg nem is izgatja, hogy ezzel másnak tönkreteheti az életét. Csak a saját élvezete fontos.

Esetleg egy kicsit mindkét véglet.

Egészséges lelkű ember nem megy bele ilyen kapcsolatba.


Az is butaság, hogy nem tehet róla, hogy kibe szeret bele. Érdekes módon, ha kiderül valakiről, hogy csóró, szülőkkel él, nem szereti a kutyákat, stb.: Azonnal ki tudnak ábrandulni belőle, egyből kizáró ok. Az akkor miért nem, hogy egy hűtlen dög?

2018. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Amelyik harmadik fél nem tud a kapcsolatról az végülis ugyan olyan áldozat, mint akit csalnak. Amelyik harmadik fél tud a kapcsolatról az ugyan olyan undoritó, gerinctelen féreg, mint az aki csalja a párját.
2018. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan nem akkora patkány, mint a megcsaló fél, de attól még patkány ő is. Szánalmas, primitív, ostoba ösztönlény, aki nem tud parancsolni az "érzéseinek" és elhisz bármit, amit egy ilyen gerinctelen féreg mond.

Ha nem tud arról, hogy a másik foglalt, akkor természetesen nem tehet semmiről, de ha tudja, hogy mibe megy bele és mégis belemegy, akkor nagyon is hibás a történetben és maximálisan megérdemli azt a pofáraesést, amit idővel kap (szinte mindegyik).

2018. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
24%

Esetemben az adott nő régóta döglődő,véleményem szerint(és saját bevallása szerint is) valószínűleg menthetetlen kapcsolatban volt.

Egyértelműen vonzódott hozzám és tudomásomra adta ha nem lenne kapcsolata megpróbálná velem.

Baráti viszonyban voltunk ,bár ez már felér egy érzelmi megcsalással ugye.A sokk akkor ért amikor miután képes volt vágyni a testi közelségemet is még mindig nem volt képes szembenézni a kapcsolata teljes kihűlésével.

Továbbra sem volt képes szembenézni önmagával így gyakorlatilag megalázta a párját(akivel szerintem még mindig együtt vannak bár nem értem hogyan)saját magát,a több éves barátság-kapcsolat összes szebb emlékét a kapcsolatukban,na és persze valamilyen szinten engem is.

2018. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%

Ha nő az illető, akkor ugyebár egy büdös kurwa... Ha férfi, akkor semmi, a félreba$zó nő a büdös kurwa.

Én nem írok véleményt, ez csak a statisztika szerinti közvélemény... Főleg itt a gyk-en, ahol mindenki annyira tud mindent.

2018. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
72%
Szerintem is undorító.
2018. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!