Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fellángolás más pasi iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás más pasi iránt férj mellett? Ez normális?

Figyelt kérdés
A dolog 4 honapja tart
2018. febr. 3. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni. :)

Nem mi élünk a házasságodban, nem láthatunk bele.

Amúgy, ha kósza fellángolás, sztem normális, főleg, ha csak a testi vonzalom dominál.

2018. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Normális.

A legjobb, ha kerülöd. Gyorsan el fog múlni, ha nem találkoztok. A legrosszabb az, ha körülötte kujtorogsz, hogy tudj vele beszélgetni.

Koncentrálj a férjedre! Találd ki, hogy mikor hogy tudod elcsábítani, menjetek romantikázni, és minél több testkontaktus! Ölelés, csók, összebújva alvás!

2018. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csak testi/szexuális, akkor tényleg nem gond.

Emberek vagyunk, és az is maradtál házason is.


Ha másról van szó, az viszont baj. Már csak azért is, mert ebben a helyzetben a kapcsoaltodban sem tudsz 100%-ig funkcionálni..


Egyébként próbáld kizárni ( ha ki tudod) és kerülni egy jó ideig az illetőt, és konkcentrálni a férjedre.

Tudom, miylen rossz egy ilyen szituáció.

2018. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális,előfordul,van olyan kapcsolat ahol meg lehet beszélni.
2018. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen az.
2018. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen csak testi vonzalom,szeretem a ferjem nagyon. Probalom elterelni a figyelmemet rola de egyszeruen ellenalhatatlan :) remelem elmulik mert nem szeretnem megcsalni a ferjem. Ez az elso ilyen eset a kapcsolatombam,6 eve leszunk egyutt iden. Koszonom az eddihi valaszokat
2018. febr. 4. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Az en 6 eves kapcsolatom elment egy ilyen gyenge non mint te..

Pffff

2018. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valiszinu nem szereted a ferjed, sztem valj el
2018. febr. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!