Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számítana nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számítana nálatok?

Figyelt kérdés

A kollégám meghívott vacsorázni. Baráti a viszonyunk,nem csak munka kapcsolat. És nem férfi az illető,hanem nő. Biszexuális vagyok amúgy. Úgy tudom,hogy a kollégám nem az. Ő tudja rólam,hogy érdekelnek a nők is. Vagyis ez csak egy véletlen során derült ki,de más nem is tud róla. Mármint a barátomnak sem mondtam el. De nem azért,mert titkolózni akarok vagy majd megcsalnám. Szégyellem az egészet és nem merem másoknak mondani, a barátomnak sem. Senki sem tudja rólam csak ez a nő. Egy beszélgetés során derült ki,de neki elmertem mondani,mert valamiért őt közvetlennek tartottam és barátságos volt velem végig. Nem is beszéltünk erről azóta. Tudja,hogy párkapcsolatban vagyok lassan két éve. Nekem nem tetszik a kollégám,csak szimpatikus nagyon. Vonzónak viszont tényleg nem tartom és nem is lehet köztünk semmi,mert ő hetero. Meghívott erre a vacsira. Szeretnék elmenni,szerintem ez lehet akár egy barátsàg kezdete. Azonban a barátom lehet ellenezné,ha tudná hogy biszex vagyok? Kicsit lelkiismeretfurdalásom van és még nem is hoztam döntést. Lehet nem megyek. Elmondani sosem szeretném senkinek sem,hogy biszex vagyok. Csak befolyásoló tényező és nem bízna bennem egy ember sem akivel együtt lennék. Szerintetek ez így megcsalásnak is mondható? Mert ha egy férfival mennék el akkor az nagyon olyan lenne mint egy "randi". De most nőről van szó én viszont a nőkhöz is vonzódom,de ő pont nem az esetem amúgy. Meg ha tetszene is külsőre akkor sem csalnám meg a barátom.


Ti mit gondoltok erről?


2018. febr. 7. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolom,hogy jobb ha felkészülsz amit már 2 ember tud az nem titok többé.
2018. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás,mert nem történt/történik semmi olyan.
2018. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem az, de ha ez zavar téged, akkor először tisztázd magadban, hogy mit akarsz.


Ha randizni, akkor úgy fair ha megmondod a párodnak. Ha meg nem randizni, hanem egyértelműen barátkozni, akkor meg zárd le ezt a témát magadban és menjél.

2018. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Na én meg pont ezt szoktam felhozni példának arra, hogy mekkora marhaság nem engedni az ellenkező nemű barátokat egy kapcsolatban. Én is biszex vagyok, rólam még tudja is a barátom, akkor nekem most nem lehetnek barátaim mert a világon az összes emberrel le akarok feküdni? Ugyan már...
2018. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked hatalmas gondjaid vannak.

Ez nagyon beteges. Szégyelled a szexualitásod...

Egy ilyen dolognál..., nem akarsz semmit, innentől kezdve, ha lesmárol sem megcsalás, hisz semmit sem tettél, semmit sem akarsz tenni, semmit sem tervezel, semmi olyanra még csak lehetőséget sem látsz. H lenne ez megcsalás? Csak, mert tudja, hogy milyen a szexualitásod?

Gondolkozz már. És fejleszd magad. E betegségeidet ki kell dolgozd magadból. Borzalmas lehet ilyenekkel élni.

2 ember együtt eszik. Ha férfi, ha nem, miért lenne olyan mint egy randi?

Miért hiszed, hogy nem bírnának benned bízni, csak a szexualitásod miatt??? Ez személyiség kérdése, nem szexualitásé. Van olyan aszexuális, akiben egy másodpercig se bíznék, és van olyan szexmániás biszex, akibe akkor is megbíznék, ha 2 évig nem találkoznánk.

2018. febr. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy közös vacsora nem valami intim dolog és haverok között is természetes (a nemük lényegtelen), nem is értem egyáltalán hogy juthat eszedbe, hogy ez megcsalás, ha nem akartok egymástól semmit. Azt viszont nehezen bocsátanám meg, ha a másik egy olyan fontos dolgot titkolna előttem, mint a szexualitása. Miért nem tudsz őszinte lenni a pároddal? Mégis milyen kapcsolat az ilyen?
2018. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Őszínte vagyok a barátommal. De ez nem olyan dolog ami rá tartozik. Nem akarok róla beszélni,de ez nem egyenlő azzal, hogy hazudok neki. ( mármint, hogy biszexuális vagyok)
2018. febr. 8. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!