Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek egy ölelés megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ölelés megcsalásnak számít, ha vannak benne érzelmek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nehéz helyzetbe keveredtem, amiről úgy gondoltam, soha nem fordulhat velem elő. Van barátom évek óta, de sajnos nagyon megromlott a kapcsolatunk, mivel a hobbija sokkal nagyobb szerepet játszik az életében mint én, de erről én is tehetek valamilyen szinten, nagyon pörgős az életem, rengeteget dolgozom, én is hibás vagyok. Kb 2 éve találkoztam egy fiúval, aki gyakorlaton volt nálunk és nagyon jó viszonyba kerültünk, ami részemről és részéről is heves vonzalomba ment át az utóbbi fél évben. Próbáltam távol kerülni tőle, elfelejteni, nem beszélni vele, de az sem segített. Párommal azért nem szakítottam még, mert az utolsó pillanatig reméltem, hogy rendbehozzuk a kapcsolatunkat és elfelejtem a másik fiút véglegesen, de egyik sem történt meg, és sajnos nemrég volt köztünk egy ölelés, ami nem igazán mondható barátinak :/ Azóta szörnyen érzem magam. Sajnos sok érzelem volt benne, ezért most nagyon szemétnek érzem magam. Szerintetek is megcsalás?
2018. ápr. 5. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak az előszobája.

Azt hiszem ideje tisztázni a kapcsolataidat, mert sodródsz az árral, és előbb utóbb kicsúszik az irányítás a kezedből.

2018. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts végre ne ezen agyalj.
2018. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás de szerintem hagyd el a párod.
2018. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen kéne agyalni hogy minek számít, hanem hogy a jelenlegi párod mielőbb elhagyod....
2018. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van benne érzelem, akkor érzelmi megcsalás szerintem. Beszélgess el a kételyeidről a barátoddal, hogy mivel tudnátok ismét felpezsdíteni a kapcsolatotokat vagy hogy ő hogy látja kettőtöket.
2018. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom fordított esetben, ha a te párod vonzódna valakihez, és megölelné, érzelmekkel telve, akkor nem esne jól. Kinek mi fér bele, érzelmi megcsalás is lehet megcsalás.

Egyébként sem az számít, hogy a gyk népe mit mondd erre. Ha megnyugtatunk, hogy nem megcsalás, akkor jobban fogod érezni magad?

Na ugye.

Tisztázd a kapcsolatodat, ha nem működik, akkor hagyd.

2018. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit #1-es mondott. Épp a határmezsgyéje, és ha nem kezded el szorítani a saját gyeplődet, akkor gond lesz.


Tudom, nem releváns a kérdés zsempontjából, csak furdal a kíváncsiság: mi a párod hobbija?

2018. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!