Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nálatok mi számít megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi számít megcsalásnak, hol a határ?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Onnantól az, hogy keresi a társaságát és jobban érdekli, mint én. Nem a szextől vagy a szerelemtől lesz az, hanem a szándéktól.
2018. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes lenne rá az már félig az.
2018. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok amik szakító okok bár nem megcsalás. A megcsalás bárminemű testi kapcsolat a taperolástól a csókon át a szexig. De a folytonos flörtölés, a nők után fordulás, nők feltűnő bámulása mikor én is jelen vagyok, a gyakori célozgatás, megjegyzések más nők kinézetére (milyen jó segge van xy-nak stb.) Ezek nem megcsalások mégis szakító ok.
2018. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt hogy megcsalás számomra a telefon szex, szex chat és a cam szex is.
2018. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Semmi, amiről nem tud vagy én nem tudok. Nem akarok a párom fejével gondolkodni, benne élni meg pláne.


Én egy nap folyamán kb. 50 nőre mennék rá gondolatban, most akkor ez megcsalás? Ráadásul a feleségemmel ha rajta múlna, sosem szexelnénk. Szóval ezek után mit is nevezzek megcsalásnak?! Már 5 hete nem volt szex, szegénykém frigid. Én meg egészséges férfi vagyok (még), szerintem ha adódna lehetőség, simán ki is használnám. A feleségemnek szava nem lehetne, minek jött hozzám, ha tudta magáról hogy sosem fog megváltozni?!


Szóval visszatérve az eredeti kérdésre, SEMMI, és NINCS határ.

2018. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sexnél kezdődik! Amikor már nem törődik veled, nem veled beszéli meg a dolgokat, és ráadásul azt hallod hogy "milyen fantasztikus ez a G..., megalázó, és már simán megcsalás. 3 hét? Ugyan! 641 napja nincs sex. Azt nem tudom, hogy miért van még itt?
2018. máj. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjon az utolsó 2pasi,h beleszólok a magánéletébe,mert tényleg semmi közöm hozzá,de mért vagytok együtt vkivel,aki ennyi ideje nem akar kényeztetni titeket?Én nőként mondom/írom nektek,h ennél csak jobbat találtok!!Sok szerencsét hozzá!
2018. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, ez most nem a kérdésre válasz, csak szólnék, hogy magyarul nem úgy írják, hogy sex, hanem úgy hogy szex.
2018. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy kapcsolatban az egyik fél egy másik fiunak/lánynak keresi a társaságát ott már problémák vannak.De ha mondjuk az én párom egy másik lányt meg ölelne vagy csak egy csók el csattana én már akkor elhagynám.
2018. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
18/f Szerintem a megcsalás szintén onnan van ha a másik társaságát jobban keresi. Persze most férfiként (ha hívhatom magam annak) azt el tudom mondani ha megnéz pár nőt még ha előttetek is az még nem annyira nagy baj. Persze ha nem nyáladzik és vágyik utána hanem csak vet rá egy futó pillantást. Ezt értsétek meg lányok, mivel férfiak vagyunk és elég nehéz ezeket megállni. Az #5 pedig úgy látom ezt a határt már nagyon túllépi. Ott nem a szeretetről szól a kapcsolat hanem a szexről. A szex nem minden én pl élnék egy frigid nővel ha szerelmes vagyok belé és nem várnám el a szexet. Szerintem undorító, hogy manapság az emberek mennyire ösztönösen cselekednek és nem gondolkodnak. Na ennyit szerettem volna.
2018. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!