Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szexel kialakulhat egyfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexel kialakulhat egyfajta függőség?

Figyelt kérdés

Mindkét nem válaszára de még inkább tapasztalatára kíváncsi vagyok.

Szóval, ha van egy szeretőtök, akivel olyat is megtehettek az ágyban, amit otthon nem, akkor ez által kialakulhat egyfajta függőség? Megvan az érzés, hogy újra és újra akarjátok?

És ha igen, akkor ebből szerelem is lehet, vagy ez csakis testiség? Légyszi nemet, kort is írjátok.


2018. jún. 29. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Persze, hiszen ezert alalkul ki a szetetoi viszony. Egy ido utan kialakulhat erzflfm is , de nem szerencses, mert akkor lehet lebukni
2018. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Csak szex kapcsolatból akkor is ritkán lesz érzelem, ha nincs másik.

Az ilyen csak és kizárólag arról szól, hogy az illető szerelmes, nem akarja elhagyni a párját, de kiéli a vágyait.

Gondolom, te vagy a nő, a szeretőd a férfi. Mindegy, mit vállalsz be neki az ágyban, attól nem lesz szerelmes. Sőt, sok esetben pont azért nem a párjával éli ki a legtitkosabb vágyait, mert az szerinte a nőre megalázó, vagy fájdalmas.

Egyfajta függés lehet, de az a fétisére irányul, és nem rád. Legrosszabb esetben keres fizetőst, aki vállalja, és kiélheti vele.

2018. jún. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Kialakulhat

Plane ha a szeretotol megkapod azt amit te igazan szeretsz a szexben.

Nem kell h erzelem legyen benne marmint szerelem.

De egyfajta kotodes kialakulhat

2018. jún. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég ha sokkal szenvedélyesebb mint otthon,egy hullámhosszon vannak,már ebből is kialakulhat.
2018. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Abszolut,mert a szeretotol megkapja azt amire vagyok es kb addiktiv lesz, neha a szeretovel egymasba szeretnek, es neha a szerelmet keverik a jo szexel.


A szereto egy “fix” mindenkinek van egy fixe pl adrenaline etc. Jo szeretot talalni iszonyu nehez es elengedni meg nehezebb, mert vele kielheti az ember a legtitkosabb vagyait es pont ezert veszelyes-mert neha fuggoseget okoz.

2018. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-is vagyok


36/N

2018. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, nekem dominával volt ilyen... nem kaptam meg otthon, őtőle meg ilyen, hamar rászoktam...

most hetente járok

2018. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos létezik függőség!

:-(

Azon dolgozom, hogy kijöjjek belőle.Júniusban volt utoljára szeretőm..

Megcsalt pár éve a férjem , majd új alapokra helyeztünk mindent , de nekem közben az terelte el a gondolatomat, ha szeretőim vannak.Nem buktam le: Hála istennek!

Fura, mert most el sem tudom képzelni, hogy volt, hogy 1 hét alatt 3 új pasi.

Az önbizalmamat kellett erősíteni!De közben a szex is jó volt Itthon is kaptam bőven.Tavaly nyáron volt a csúcspont akkor már nővel is!!!(negyvenes nő vagyok)Télen egy szerelem tett helyre!ÉS azóta már undorodom ettől az énemtől!Itthon kialakult, hogy nem feltétlen van minden nap szex.20 év után...

:-)

Férjem volta az első szexuális élményem!

De egy év alatt 20 szeretőm volt.

Nem dicsőség, de szükséges volt, mert megbolondultam volna, mindig azon járt az eszem, hogy vajon a férjem?

És gondoltam, hogy nem fog gy fájni, ha én is rossz leszek!

2018. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!