Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te kitálalnál arról a pasiról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te kitálalnál arról a pasiról, aki 3-4 hónapig hitegetett hogy otthagyja a csaját érted, meg is teszi aztán egy hét múlva visszamegy hozzá és téged elküld a francba?

Figyelt kérdés

olyan okokkal hogy nem bírja otthagyni a csaját

közben eddig csalta.


2018. szept. 14. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Alapból le se állnék egy olyan hulladékkal, akinek belefér az értékrendjébe megcsalni a párját, akkor se, ha ezt épp velem akarná megtenni. Jobban tisztelem magam annál, hogy egy ilyen megalázó viszonyba belemenjek, arról nem is beszélve, hogy milyen igénytelennek kell ahhoz lennie az embernek, hovgy egy ilyen takonygerincű selejtbe beleszeressen..
2018. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Szép vagy. Gratulálok.
2018. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Eleve nem kellett volna foglalt emberrel kezdeni. Neki meg nem kellett volna megcsalnia a párját. Nem is értem mit vártál tőle? Ha a mostani párját csalja, hazudik neki, majd hozzád őszinte és hűséges lesz?
2018. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem,én nem tálalnék ki,úgyanis bele sem mentem volna így egy kapcsolatba...Mellesleg meg is érdemled a sorsod te is,mert úgyanolyan gerinctelen vagy te is mint a pasi...
2018. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Azt árulja már el nekem valaki, ha egyszer roskadásig teli az ország szingli, magányos férfiakkal, miért kell a nőknek állandóan házas férfiakra menniük?
2018. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

azért mentem bele,mert fél éve tetszett előtte és rosszba voltak a csajával,a szakítás szélén.

De jó hogy válaszoltatok a kérdésre,jaa és látom itt mindenki a becsület bajnoka,bár így látnám a való életben is :)

2018. szept. 14. 17:20
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Te normális vagy? :)


"aztán egy hét múlva visszamegy hozzá és téged elküld a francba" ---> ezek után ilyen embert mindenki elhagyna. Sőt őt küldenék el a f**aszba.

2018. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Mert nem volt kötelező vele kezdened, tudtad, hogy van valakije, mégis kezdtél vele.


Felesleges itt a hattyút játszani.

2018. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Mi eleg sokszor osszeveszunk a pasimmal. Szoktam mondani neki,h fekudjon le mas lanyokkal is. Most is megy hazibuliba. Nem tudja senki se elcsabitani tolem. Mondtam neki,h nem baj,ha kihasznal mas lanyokat testileg :D Ez nalunk belefer. Mindig meseli milyen szamalmas csajok kornyekezik meg :D

N

2018. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

10 Te erre a fertelmes kapcsolatnak nem nevezhető életre büszke vagy?


Azért ennél többre becsüld már magad.

2018. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!