Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összejönnél olyannal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, akinek jó ideig a szeretője voltál?

Figyelt kérdés
Néha-néha találkoztunk,de valahol mindig éreztem,hogy kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni.Kiderült az ügy,párja kidobta,tehát nem saját döntése miatt szállt ki a kapcsolatból ha úgy nézzük,bár szerinte bekövetkezett volna így is úgy is.A párját többször is megcsalta.Ők ketten talán azt hiszik,hogy nekem ő kell,de nem kell,mert nem tudok megbízni benne,hiszen hazudozott másnak.Hozzájönne ehhez a kapcsolathoz még a volt párja áskálódása is,nekem ilyen élet nem kell.Tanácsoltam neki béküljön ki a párjával,de nem akar.Most azon van kiakadva,hogy tiszta lenne a terep,én meg nem akarom őt.Kétlem hogy ilyen viszonyból normális párkapcsolat összejönne.
2018. dec. 9. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Nem tudnék bízni benne.

N24

2018. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
A szerető, maradjon csak szerető.
2018. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Izabella220 ***** válasza:
81%
Én már csak azért sem,mert azert lett szabad,mert kihajította a párja.Ez a ígyis az lett volna a vége=elkalandozott volna addig a kapcsolata mellett amíg lehetet volna.
2018. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg neked csak addig volt izgalmas, amíg tiltott gyümölcs volt, mert ezekszerint te is csak egy hatalmas ribizli vagy. Ennyike. Ez a véleményem.
2018. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hat most, hogy egyedul maradt, szalad az elso nohoz, akinel remenyt lat kapcsolatra. aztan majd melletted is tart szeretot, ha pedig kidobod, megy a szeretohoz konyorogni. szep korforgas lenne.

mivel a noje dobta ki, ezert meg annak sincs semmi eselye, hogy a ferfi eszhez tert, hogy ez nem oke. valoszinuleg 0 buntudata van, csak most eppen hoppon maradt.

2018. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Remélem te befogadod és boldogok lesztek "egy ideig". Az ilyen féreg garantáltan pokollá tudja tenni az új nő életét. Amíg szerető voltál nem becsült, a feleségét nem becsülte. Egy ilyen kapcsolat csak addig jó amíg szeretők vagytok, utána megismered az igazi énjét. Azt az énjét ami elől ő maga menekült el. Mert sokan azt hiszik azért b..k félre egy ilyen pasi, mert baj van a kapcsolatában. Igen egy kapcsolatért ketten felelősek, de az hogy valaki szeretőt tart azért kifejezetten a hűtlen fél és a szerető felelős. A hűtlen azért mert gyáva féreg, aki nem tudja kimondani, hogy "váljunk el", a szerető azért, mert belemegy egy lezáratlan kapcsolatba, hagyja magát hitegetni.

Nyugodtan fogadd be ezt a hazug frátert, legalább megnyugszik a lelkiismereted, hogy téged választott, de utána viseld is annak következményeit.

2018. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam,nem fogadom be,ugyanis a személyisége amit eddig megismertem nem jönne be együttélésnél.Ez miatt már szexuálisan se vonz annyira,tehát ha otthon is maradt volna,lassan véget ért volna az egész kettőnk közt.
2018. dec. 10. 07:08
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes, a férjem szeretője is azért tálalt ki mert állítólag a személyisége zavarta és nem akart minket szétválasztani, "segíteni akart rajtam". Akkor miért is tálalt ki nekem?


Nem írtál volna ki kérdést, ha nem izgatna hogy most ki van dobva hozzád megy kuncsorogni. Alig várod, hogy beköltözzön hozzád. Remélem összejöttök, mert 2 ilyen ember meg is érdemli egymást!

2018. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajjj,már 8-as,a saját hülyeséged miatt, szerinted ugyanabban vagyok ? eleve nem kell nekem olyan pali,aki ilyen kapcsolatból jönne létre,nehéz felfogni,mi ? De ti nagy hős feleségek,csak mondjátok a sok hülyeséget,hajrá.
2018. dec. 10. 18:55
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem te egy k rva nagy r banc vagy komolyan. Addig kellett amíg nem b sztad szét a kapcsolatát, gondolom most már más f szát ráncigálnád. Az ilyen nőktől tudok a legjobban hányni. Legalja vagy szerintem. Nyugodtan lehet visszaoltani, attól sem leszel jobb. Rib nc.
2018. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!