Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik, ti megbocsatanatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti megbocsatanatok?

Figyelt kérdés
Megbocsatanatok, ha a baratnotok megcsalna egy masik lannyal?

2019. jan. 10. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Igen. Egy kis nyalakodás még nem megcsalás. Másik nővel azt csinál amit akar.

Volt is ilyen már többször is. Szex közben mindig részletesen elmesélte mit csináltak egymással. Minden apró részletről beszámolt.

Mondtam hogy hozza el nyugodtan de egyelőre nem akarja hogy hárman legyünk. Később biztos hajlik rá mert izgatja a dolog.

2019. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Ez szerintem nagyon férfitól függ. Velem volt olyan, hogy együtt buliztunk a volt párommal és egy másik baráti párral, a hölgy tag pedig megcsókolt, mindkettőnkben volt már pia, nem tiltakoztam. Utólag azt mondta, csak annyi zavarta, hogy mindez nyilvános helyen történt, jobban tetszett volna neki otthon :)


A mostani párommal viszont beszélgettünk erről, azt mondta, a megcsalás az megcsalás, nemtől függetlenül.

2019. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
nem a megcsalás lenne szakítóok, hanem az, hogy bi
2019. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Ilyet csak akkor tudnék neki megbocsátani, ha legközelebb hozná a barátnőjét is egy (vagy inkább több) édeshármasra...
2019. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Csak ha engem is bevesznek:)
2019. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez nem megcsalás, bár amúgy ha jobban bele gondol az ember valószínű azért csinál olyat a barátnője, mert a nők is érdeklik. Az pedig eléggé rosszul tudna esni, ha egy nő miatt hagyna el engem.

Ettől függetlenül nem zavarna ha nővel lenne.

2019. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Persze, de ez nem is megcsalás, sokkal inkább izgató. :)
2019. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat az en baratom nem bocsatotta meg :(
2019. jan. 10. 17:54
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
akkor ez pech:)
2019. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
vegyétek be
2019. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!